Copa America w zakładach bukmacherskich

Najbliższej nocy czeka nas tylko jeden mecz Copa America. Z perspektywy potencjału drużyn, którym przyjdzie się z sobą zmierzyć, wydaje się on najmniej atrakcyjny. Ale to nie znaczy, że nie warto go typować. Wręcz przeciwnie. Spotkanie to wydaje się najbardziej wyrównane ze wszystkich, co przekłada się na naprawdę spore kursy. Jak więc pojedynek Boliwii z Peru postrzegają nasi eksperci bukmacherscy?

Obydwie reprezentacje wyszły ze swoich grup z drugiego miejsca, co może być nieco zaskakujące, gdyż ich akcje nie stały aż tak wysoko, by predysponować je do aż tak dobrej gry. Nie mniej obie z przebiegu turnieju zasłużyły na ich zajęcie. W nagrodę obie powalczą ze sobą o półfinał Copa America. Faworytem do awansu, jak i do samego zwycięstwa jest drużyna Peru, ale tak naprawdę wszystko może się tu zdarzyć. Tak jak wspominaliśmy, jest to wyrównana para (chociaż kursy o tym nie świadczą), więc każdy wynik jest tu tak naprawdę możliwy. Siła obydwu opiera się na starych gwiazdach ich rodzimego futbolu takich jak Claudio Pizzaro (Peru) czy Marcelo Moreno. Czy jeden lub drugi z nich przesądzi o awansie swojej reprezentacji do półfinału? Nie nastawiamy się tu na porywające widowisko, raczej bardzo wymęczone 1:0, lub podobny niski wynik po nienajlepszej grze. Ale jeśli ma to być droga do sukcesu, to dlaczego nie? Rozpoczęcie rywalizacji Boliwii z Peru o godzinie 1:30. Spotkanie to będzie transmitowane w TVP Sport.

zwycięstwo Boliwii: 5,00______________remis: 3,20______________zwycięstwo Peru: 1,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań Copa America! Nasza atrakcyjna oferta kursowa na mecze wspomnianej imprezy czeka na Państwa tutaj! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *