Bukmacherskie podsumowanie piłkarskiego weekendu

Mamy wakacje, ale to wcale nie oznacza, że od futbolu również. Oczywiście rozgrywki nie odbywają się z takim natężeniem jak w pełni sezonu, nie mniej na pewno znalazło się kilka spotkań, o których warto wspomnieć w niniejszym podsumowaniu.

I tak w głównej imprezie lata, czyli w Copa America w piątek były rozgrywane dwa mecze. W pierwszym piątkowym meczu tej imprezy Peru pokonało Wenezuelę po bramce niezawodnego Claudio Pizzaro (2,70). Natomiast w innej grupie Meksyk przegrał z Ekwadorem 2:1 po kursie 2,75 i odpadł z dalszej rywalizacji, właśnie na korzyść swojego rywala.

Sobota to już trzy mecze w Copa America. I tak Chile, rozgromiło Boliwię. Gospodarze turnieju pokonali aż 5:0 reprezentację Boliwii. Bukmacherzy wycenili to zwycięstwo na około 1,25. W drugim meczu Mistrzostw Ameryki Południowej Urugwaj zremisował 1:1 z Urugwajem (3,00), a Argentyna skromnie, bo tylko 1:0 pokonała Jamajkę (1,15). W sobotę były też rozgrywane spotkania grupowe Mistrzostw Europy U-21. Serbia przegrała z Czechami aż 4:0 (2,80), a Niemcy niemal równie łatwo rozprawili się z Duńczykami (3:0 po kursie 1,85). Watro też wspomnieć o Mistrzostwach Europy U-20, w których to złoto wywalczyła Serbia po dość nieoczekiwanym zwycięstwie nad Brazylią (3,80). Natomiast brązowy medal był już wewnętrzną sprawą Afryki. Mali mierzyło się z Senegalem, wygrało 3:1 (2,25).

W niedzielę zakończyła się faza grupowa Copa America. Kolumbia zremisowała bezbramkowo z Peru (3,75), co oznaczało awans z grupy obu reprezentacji, a Brazylia po naprawdę niezłym meczu pokonała Wenezuelę 2:1 (1,60). Okazało się więc, że bez zawieszonego Neymara również istnieje życie. W ten dzień były też grane kolejne mecze ME U-20, ale byliśmy w nich świadkami tylko jednego trafienia. Było ono dziełem Anglików, którzy wygrali ze Szwecją (1,75).  W drugim spotkaniu tej imprezy Włochy podzieliły się punktami z Portugalią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *