Typujemy spotkania I ligi!

Dziś w polskiej Pierwszej lidze będziemy mieli do typowania cztery mecze. Każde ze spotkań jest o coś, więc zapowiada się naprawdę ciekawie!

I tak o godzinie 17:00 zagrają ze sobą Bytovia Bytów i GKS Tychy. Klub z Bytowa walczy o utrzymanie w lidze. W ostatnim czasie idzie mu do dość dobrze. Dokładnie taki sam cel ma GKS Tychy, z tym, że punktów w dalszym ciągu jest jakby trochę mało. Ewentualna porażka gości będzie ich gwoździem do trumny, gdyż strata do bezpiecznych miejsc już teraz jest dosyć spora, a co dopiero powiększyć ja o kolejne trzy oczka. Natomiast Bytovia powinna zagrać dziś spokojnie, a jeśli dodamy do tego jej naprawdę równy poziom, który stara się ostatnio prezentować, to z całą pewnością jest w stanie wypunktować swojego dzisiejszego przeciwnika. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo Bytovi Bytów: 2,05________remis: 3,10________zwycięstwo GKS-u Tychy: 3,35

Już o godzinie 17:45 zapraszamy na mecz: Wisła Płock – Widzew Łódź. Będzie on transmitowany w Orange Sport. Wydaje się, że Nafciarze maszerują pewnym krokiem w stronę Ekstraklasy. Zupełnie inaczej niż Widzew, który leci na łeb na szyję… Szkoda, że tak zasłużony klub będzie musiał opuścić szeregi I ligi. W rundzie wiosennej Widzewiacy mieli co prawda kilka zrywów, ale to decydowanie za mało by pozostać w stawce drużyn pierwszoligowych. Jak więc zaprezentują się dzisiaj wiedząc, że nie mają absolutnie nic do stracenia? Punkty zostaną w Płocku, czy może powędrują nieoczekiwanie do Łodzi?

zwycięstwo Wisły Płock: 1,55________remis: 3,55________zwycięstwo Widzewa Łódź: 5,25

Teraz Głogów, i pojedynek tamtejszego Chrobrego z GKS Katowice. Rozpocznie się o godzinie 19:00. Warto go typować w Totolotku, gdyż jeśli zakończy się on wynikiem 0:0- otrzymasz zwrot stawki! Minimalnym faworytem tego spotkania są gospodarze. GKS w tym sezonie głównie zawodzi. Klub miał walczyć o najwyższe pozycje, a tymczasem po raz kolejny pląta się w dolnej części tabeli. Czy meczu z Chrobrym zdoła udowodnić, że jest aż taką złą drużyną jak sugeruje nam tabela? Ławo nie będzie, gdyż gospodarze dzisiejszego meczu również mają o co walczyć! Chrobry ma tylko 1 punkt straty do bezpiecznej strefy, i na pewno zrobi dziś wszystko by chociaż nie przegrać tego meczu.

zwycięstwo Chrobrego Głogów: 2,40____remis: 3,00____zwycięstwo GKS-u Katowice: 2,75

W ostatnim dzisiejszym  meczu I ligi Zagłębie Lubin zmierzy się z Dolcanem Ząbki. Mecz ten wydaje się najciekawszy w z całej puli dzisiejszych spotkań. Miedziowi zajmują pierwszą pozycję w lidze. Dolcan jest szósty, ale w przypadku zwycięstwa może awansować na czwarte miejsce. Tylko czy Zagłębie pozwoli się pokonać na własnym boisku? Bardzo wątpliwa sprawa! A jak sądzą nasi typerzy? Czy w tym meczu możemy być świadkami niespodzianki, jaką z pewnością była by strata punktów przez dzisiejszych gospodarzy?

zwycięstwo Zagłębia Lubin: 1,55_______remis: 3,60_______zwycięstwo Dolcanu Ząbki: 5,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej I ligi. Można to zrobić już teraz! Nasza aktualna oferta bukmacherska na te rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *