Typujemy sobotnie mecze Serie A!

To już ostatnia kolejka włoskiej Serie A. Prawie wszystko już jest w niej jasne, co nie znaczy, że obejdzie się bez emocji. Wręcz przeciwnie! W sobotę gra między innymi mistrz kraju, a także AC Milan, który rywalizuje jeszcze z Interem o to, który zespół zajmie na koniec sezonu wyższą pozycję, co w przypadku zespołów z Mediolanu jest naprawdę ważne.

Zaczynamy jednak meczem Hellasu Werona ze wspomnianym już Juventusem Turyn. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany w N-Sport+. Faworytem do zwycięstwa jest oczywiście ekipa Starej Damy, która tak naprawdę, jeśli tylko będzie chciała, jest w stanie pokonać słabiutki w tym sezonie Helles, występując nawet w trzecim garniturze. Wiadomo, że Juve nie wystąpi w pierwszym składzie. Massimiliano Allegri na pewno zechce oszczędzić swoich najlepszych zawodników na finał Champions League, który już tuż tuż. Jednak w meczu z Interem czy Napoli było podobnie, i wszyscy dobrze pamiętamy jak się to skończyło- pewnymi zwycięstwami Juventusu Turyn. Czy teraz również będzie tak samo? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Hellas Werony: 4,40______remis: 3,95______zwycięstwo Juventusu Turyn: 1,65

Już o godzinie 20:45 zapraszamy na pojedynek: Atalanta Bergamo – AC Milan. Nie będzie on niestety transmitowany w TV, ale może to i lepiej, gdyż gra  Rossonerich w tym sezonie absolutnie nie porywa. Drużyna ma już z głowy występy w europejskich pucharach. Jedyne o co walczy teraz Milan, to prymat wśród mediolańskich ekip. Jednak po serii lepszych spotkań są znacznie bliżej realizacji tego celu jest Inter, więc wygląda na to, że goście dzisiejszego meczu polegną także i na tym polu. Nie mniej wydaje się, że zespół Atalanty jest jak najbardziej do pokonania. Jeśli Milan zagra tak jak w ostatnim czasie, jak choćby w pojedynku z Torino czy z Romą,  to jest to bardzo prawdopodobny scenariusz.

zwycięstwo Atalanty Bergamo: 2,70_______remis: 3,50_______zwycięstwo AC Milanu: 2,35

Typujemy rezultaty spotkań ostatniej kolejki włoskiej Serie A razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Naszą ofertę bukmacherską na wspomniane rozgrywki można znaleźć tu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *