Typujemy sobotnie mecze polskiej Ekstraklasy!

W sobotę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie odbędą się trzy spotkania, wszystkie w grupie spadkowej. Kto więc z kim się w nich zmierzy, i jak prezentują się te pojedynki pod kątem zakładów bukmacherskich?

I tak o godzinie 15:30 zapraszamy Was na mecz: Górnik Łęczna – Cracovia. Ewentualny zwycięzca tego pojedynku będzie mógł przynajmniej na chwilę odsapnąć w walce o ligowy byt. A któremu zespołowi będzie bliżej do osiągnięcia takiego wyniku? Faworytem ekspertów do odniesienia wygranej w tym meczu jest zespół Górnika. I raczej nie ma co się dziwić. To jedna z najlepszych drużyn w całej Ekstraklasie, licząc dwie grupy- jeśli chodzi o spotkania na własnym stadionie. Jeśli tylko uda się powstrzymać motor napędowy gości- Marcina Budzińskiego, to zwycięstwo powinno należeć go zespołu gospodarzy. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się już niebawem. Transmisję spotkania w Łęcznej będzie można zobaczyć w N-Sport+.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,50_________remis: 3,00_________zwycięstwo Cracovii: 2,95

O godzinie 18:00 będziemy już w Bełchatowie, gdzie miejscowy GKS podejmuje drużyną Podbeskidzia Bielsko-Biała. Obydwa zespoły mają nieciekawy bilans ostatnich spotkań. Ani jednego zwycięstwa z dziesięciu ostatnich spotkaniach z ich udziałem nie wystawia im najlepszego świadectwa. Gości teoretycznie prezentują wyższy poziom, ale nie wolno zapomnieć, że zmienili oni szkoleniowca, i w ich przypadku ta zmiana nie przyniosła jak na razie spodziewanych efektów, czyli nie dała im zwycięstwa. A jak będzie dzisiaj, kiedy to wygrana jest niezwykle ważna zarówno dla jednego jak i dla drugiego zespołu? W przypadku jej braku, GKS będzie już jedną nogą w I lidze. A więc naprawdę warto się sprężyć by spróbować osiągnąć zwycięstwo. A Górale? Tragedii nie będzie, ale dla świętego spokoju naprawdę warto wygrać ten mecz. Spotkanie: GKS Bełchatów – Podbeskidzie Bielsko-Biała, będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 2,60__remis: 3,05__zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,80

I na koniec w wieczornym meczu będziemy mieli okazję podziwiać drużyny Ruchu Chorzów i Piasta Gliwice. Wydaje się, że to jedne z najsilniejszych drużyn z grupie spadkowej. Czy udowodnią to na boisku? Jeśli tak, to możemy się spodziewać naprawdę dobrego ciekawego widowiska, na które zapraszamy Was do Canal+ Sport. Gospodarze zagrają bez swojego najlepszego strzelca. Grzegorz Kuświk musi pauzować za kartki. Tego problemu nie ma największa gwiazda Piastunek- Kamil Wilczek. Rosły napastnik powinien wystąpić dziś od początku. Z nim w składzie Piast może dokonać rzeczy wielkich, a już na pewno nie przegrać tego meczu? Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się niebawem! Mecz w Chorzowie rozpocznie się o godzinie 20:30

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,15_______remis: 3,10_______zwycięstwo Piasta Gliwice: 3,50

Typujemy rezultaty sobotnich spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na sobotnie mecze czeka już na Państwa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *