Typujemy sobotnie mecze Ekstraklasy!

W sobotę w polskiej Ekstraklasie zostaną rozegrane trzy spotkania. Jak prezentują się one w kontekście zakładów bukmacherskich?

I tak o godzinie 15:30 Śląsk Wrocław zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Mecz ten będzie transmitowany w Canal+ Sport 2, a także w N-Sport+. Wygląda na to, że występy w europejskich pucharach grożą już tym zespołom już coraz mniej. Zamiast tego warto się skupić na spokojnym dograniu tego sezonu. Śląsk jest faworytem do zwycięstwa, ale nie zapominajmy, że Górnik w tym sezonie lepiej poczyna sobie jednak w spotkaniach wyjazdowych. A że drużyna trenera Pawłowskiego jest również skuteczniejsza w meczach na własnym boisku, to wygląda na to, że mamy prawo oczekiwać dziś naprawdę dobrego spotkania. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo Śląska Wrocław: 1,85______remis: 3,30______zwycięstwo Górnika Zabrze: 4,40

Teraz Szczecin i spotkanie najgorszej jak dotąd w grupie mistrzowskiej Pogoni Szczecin w walcząca o mistrzowsko Polski- Legią Warszawa. Portowcy mają już bardzo nikłe szanse na zajęcie wyższego miejsca w lidze niż ósme. Gra Legii też nie przekonuje, ale przez cały czas jest jednak w grze. Trzeba się po prostu spiąć i odnieść dziś zwycięstwo. Tylko czy drużyna Czesława Michniewicza zmierza podarować Legionistom tak łatwo trzy punkty? Pojedynek Pogoni Szczecin z Legią Warszawa będzie transmitowany w Canal+ Sport. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:00.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 4,80______remis: 3,40______zwycięstwo Legii Warszawa: 1,76

Natomiast wieczorem, o godzinie 20:30 czeka nas spotkanie Jagielloni Białystok z Wisłą Kraków. Zapowiada się ono na mecz dnia. Jaga jest bardzo podrażniona przez to co wydarzyło się ostatnio w Warszawie. Wszyscy pamiętamy tego karnego w 97minucie… Teraz trzeba pokazać wszystkim, że nawet sędziowie nie są w stanie przeszkodzić im w skutecznej walce o mistrzostwo Polski. Wisła też ma w planach dziś dobry występ. Spodziewamy się dobrego ofensywnego spotkania z bramkami po obu stronach. Zapraszamy do typowania tego bardzo ciekawego meczu w naszym serwisie! Spotkanie w Białymstoku będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,50_____remis: 3,20_____zwycięstwo Wisły Kraków: 2,80

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do typowania sobotnich rezultatów spotkań Ekstraklasy. Atrakcyjna oferta bukmacherska na ten dzień jest już dostępna dla Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *