Typujemy sobotnie mecze Ekstraklasy!

W sobotę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie czeka nas nie tylko spotkanie Legii Warszwa z Lechem. Zostaną rozegrane również dwa inne spotkania grupy mistrzowskiej. Jak prezentują się one pod względem zakładów bukmacherskich?

Zespół Pogoni Szczecin pod wodzą Czesława Michniewicza zakwalifikowała się dosłownie rzutem na taśmę do grupy mistrzowskiej. Drużyna jest zatem pewna utrzymania i może zawalczyć o coś więcej. Pierwszym rywalem w będzie Lechia Gdańsk, która już raz wiosną zdobyła Szczecin. Portowcy pałają żądzą rewanżu, więc szykują się nam Derby Pomorza pełną gębą! Która ekipa wyjdzie z nich zwycięsko i przedłuży swoje szanse na zajęcie miejsca umożliwiającego grę w europejskich pucharach? Według ekspertów Totolotka S.A. jest to mecz bez wyraźnego faworyta, zatem i kursy są spore! Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko przedstawić je Wam i zaprosić gorąco do typowania tego pojedynku! Początek spotkania Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk o godzinie 18:00. Mecz ten będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,50_______remis: 3,10_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,85

Teraz pojedynek Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze, a więc jeden z klasyków polskiej Ekstraklasy! Przed piłkarzami obu drużyn najważniejsza część sezonu, a więc runda finałowa, w ramach której swój pierwszy mecz rozegrają w sobotę o godzinie 20:30. Wisła ma kim straszyć w przodach. Wilde-Donald Guerrier wykreował się na prawdziwego lidera zespołu Tomasza Moskala. W Górniku również nie brakuje wyrazistych postaci, takich jak Radosław Sobolewski, czy Łukasz Madej, a ponadto to najbardziej bramkostrzelna ekipa Ekstraklasy w 2015 roku, a więc na pewno zechce coś strzelić i dziś. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami, który był rozgrywany nie tak dawno, zakończył się wynikiem jeden do jednego. A jak będzie dzisiaj? Mecz: Wisła Kraków – Górnik Zabrze, będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Wisły Kraków: 2,05_______remis: 3,15_______zwycięstwo Górnika Zabrze: 3,75

Zapraszamy Was gorąco do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Pełna oferta bukmacherska serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na wszystkie dzisiejsze pojedynki jest już dostępna i czeka na Was w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *