Typujemy poniedziałkowe mecze piłkarskie!

W poniedziałek kolejka dawka futbolu w wydaniu ligowym. Najciekawiej powinno być w Anglii, ale spotkania w innych krajach również warto typować!

I tak w hiszpańskiej Primiera Division zapraszamy na mecz: Rayo Vallecano – Getafe. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:45. Wygląda na to, że obie drużyny zapewniły już sobie spokojny byt w lidze. Gospodarze dokonali tego już dawno, natomiast Getafe- musiałby się stać prawdziwy cud, by ta drużyna spadła do Segunda Division. Wygląda więc na to, że obie zagrają dziś na sporym luzie, a jeśli tak, to mamy nadzieję na to, że w tym meczu wydarzy się coś interesującego. Nie obiecujemy sobie tu wielkich fajerwerków ale na dobry mecz i owszem liczymy. Taki w sam raz do typowania w naszym serwisie!

zwycięstwo Rayo Vallecano: 1,80__________remis: 3,65__________zwyciestwo Getafe: 4,00

Teraz Włochy i pojedynek Genoi z Torino. Obie drużyny walczą jeszcze o udział w europejskich pucharach. By tak się stało, konieczne są kolejne dobre mecze w ich wykonaniu i kolejne zwycięstwa, gdyż ta walka nie jest łatwa. W ostatnim czasie wiatru w żagle nabrał na przykład Inter, i będzie bardzo ciężko wyprzedzić tę drużynę. Dlatego trzy punkty w tym meczu dla jednych i drugich są wręcz niezbędne. Remis będzie obustronną porażką. Nikt jej nie chce i zarówno Genoa jak i Torino zrobią wszystko by uniknąć takiego rezultatu. Jakim więc rezultatem zakończy się ten pojedynek i kto wyjdzie z niego zwycięsko? Przekonamy się o tym już niebawem! Mecz Genoi z Torino będzie transmitowany w Orange Sport. Początek o godzinie 20:45.

zwycięstwo Genoi: 2,40_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo Torino: 2,85

I na koniec wspomniana Anglia i mecz Aresnalu Londyn ze Swansea. Faworytem bukmacherów do odniesienia w nim zwycięstwa są oczywiście Kanonierzy. Arsenal wciąż walczy z Manchesterem City o wicemistrzostwo Anglii. Po wczorajszym pogromie QPR, już wiadomo, że bardzo ciężko będzie zniwelować dzielącą ich różnicę bramek. Gospodarzom nie pozostaje więc zatem nic innego jak tylko wyjść dziś na murawę i zalata wić sprawę pewną wygraną. Tylko co na to Łukasz Fabiański, dla którego będzie to powrót na Emirates Stadium? Pojedynek Arsenalu ze Swansea rozpocznie się o godzinie 21:00.Będzie on transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Arensalu Londyn: 1,25________remis: 5,25________zwycięstwo Swansea: 9,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Naszą atrakcyjna oferta bukmacherska na dzisiejszy dzień czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *