Typujemy półfinały Ligi Europejskiej!

W czwartkowy wieczór zostaną rozegrane pierwsze mecze półfinałowe Ligi Europejskiej. Co też takiego nas w nic czeka, i czego ciekawego możemy się w nich spodziewać pod kątem zakładów bukmacherskich?

Początek obydwu starć o godzinie 21:05. W pierwszym z nich zmierzą się z sobą Sevilla z Fiorentiną. Ta para wydaje się bardziej wyrównana niż drugi zestaw półfinalistów. Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie Sevilla jest faworytem bukmacherów zarówno do awansu do finału, jak i do samego zwycięstwa w tym meczu. Czy więc Grzegorz Krychowiak poprowadzi swych kolegów do kolejnego zwycięstwa? Łatwo nie będzie, wszakże Fiorentina to też bardzo silny zespół, wydaje się jednak, że Andaluzyjczycy są po prostu mocniejsi od swych dzisiejszych rywali. To puchary, a tu jak wiadomo- wszystko może się zdarzyć, ale nie bez kozery mówi się o Sevilli, że to drużyna pucharowa. Przypomnijmy też, że Sevilla to obrońca trofeum, a także że tegoroczny zwycięzca Ligi Europy zapewni sobie udział w następnej edycji Ligi Mistrzów. Ma to niebagatelne znaczenie, gdyż zarówno Sevilla jak i Fiorentina nie mają już szans na awans do Chamions League przez ligę, więc trzeba się spiąć, i osiągnąć ten cel poprzez wygranie Ligi Europy! Mecz Sevilli z Fiorentiną będzie transmitowany w TVN Turbo i w Canal+ Sport.

zwycięstwo Sevilli: 1,85____________remis: 3,40____________zwycięstwo Fiorentiny: 4,20

Już w N-Sport+ zapraszamy na drugi mecz półfinałowy, a więc: Napoli – Dnipro Dniepropetrowsk. Tu sprawa wydaje się prosta. Oczywiście obecność Ukraińców w półfinale Ligi Europy nie jest przypadkowa, jednak mieli oni za przeciwników trochę słabsze kluby, mimo kilku uznanych nazwisk w zespole (głównie Jewhen Konoplanka) wydaje się, że nie ma większych szans z tak uznaną marką, jaką jest Napoli. Oczwiście Dnipro nie odda meczu bez walki, a jeśli tak, to możemy spodziewać się tu naprawdę dobrego widowiska. Czy zdaniem naszych typerów goście mogą liczyć tu na korzystny rezultat, jakim z pewnością byłby dla nich choćby remis? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo Napoli: 1,38______remis: 4,40______zwycięstwo Dnipro Dniepropetrowsk: 8,50

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań półfinałów Ligi Europy. Oferta Totolotka S.A. na czwartkowe mecze jest już dostępna na naszej stronie internetowej, i czeka już na Was. Sprawdź ją!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *