Typujemy mecze Ligi Światowej!

Dziś w Lidze Światowej czekają nas trzy mecze. Mecz Australii z Włochami został rozegrany bardzo wcześnie, dlatego nie ujęliśmy go w tym tekście. Nas oczywiście interesuje najbardziej pojedynek Polski z Rosją. Oprócz tego grają dziś jeszcze reprezentacje Brazylii i Serbii. Czego ciekawego możemy więc oczekiwać w tych dwóch spotkaniach pod względem zakładów bukmacherskich?

Pierwsi zagrają dziś Brazylijczycy z Serbami. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 19:45, i będzie transmitowany w Polsacie Sport Extra. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w nim jest reprezentacja Canarinhos, i nic w tym dziwnego. Brazylia ma trochę przebudowany skład w porównaniu z ostatnimi Mistrzostwami Świata w Polsce, ale po tej imprezie sporo ekip wprowadziło do gry kilku nowych zawodników. Nie ulega wątpliwości, że nowi gracze dadzą spodziewany powiew świeżości, przecież to właśnie w tym celu stosuje się podobne zabiegi. Wydaje się, że Serbia nie ma większych szans z wicemistrzami Świata. Owszem, to niezła reprezentacja, ale jednak o wiele gorsza niż Brazylia, która niesiona dopingiem fanatycznych kibiców będzie chciała postawić na swoim i odnieść dziś zwycięstwo!

zwycięstwo Brazylii: 1,18____________________________________zwycięstwo Serbii: 4,35

Reprezentacja Polski również jest w lekkiej przebudowie. Wczoraj fantastyczne zawody rozegrał debiutant- Mateusz Bieniek, prowadząc naszą kadrę do pewnego zwycięstwa. Dziś ma być podobnie, i znów to właśnie Polska ma triumfować. Wszyscy w naszym zespole czują się fantastycznie, atmosfera jest kapitalna. Nic, tylko odnosić kolejne zwycięstwa. Sborna była faworytem wczorajszego starcia, boleśnie przekonała się jednak, że z Polską nawet nieco eksperymentalnym składzie nie ma wcale tak łatwo! Dziś już kursy bukmacherskie na ten mecz przedstawiają się nieco inaczej. Prezentujemy je oczywiście poniżej. Spotkanie reprezentacji Polski z Rosją będzie można zobaczyć w Polsacie Sport. Jego początek o godzinie 20:25.

zwycięstwo Polski: 1,55______________________________________zwycięstwo Rosji: 2,30

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania Ligi Światowej. Nasza atrakcyjna oferta na wszystkie najbliższe spotkania tych rozgrywek czeka już na Państwa! Sprawdź ją! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *