Typujemy mecze grupy Spadkowej!

Dziś w Ekstraklasie cztery spotkania grupy Spadkowej. Nie powinno być nudno, gdyż każda z drużyn żywo zainteresowana jest utrzymaniem, a różnice punktowe dzielące zespoły są naprawdę niewielkie. Czego więc ciekawego możemy spodziewać się dziś pod kątem zakładów bukmacherskich?

W pierwszym wtorkowym meczem grupy spadkowej jest pojedynek Korony Kielce z Górnikiem Łęczna. Rozpocznie się on o godzinie 18:00 i będzie transmitowany w Canal+ Sport. Wygląda na to, że Scyzoryki nie mogą się otrząsnąć po wylądowaniu w tej gorszej grupie. Korona, która na wiosnę radziła sobie tak dobrze, przegrała dwa mecze z rzędu i ma zaledwie jeden punk przewagi nad miejscami spadkowymi. Trzeba szybko dojść do siebie i zacząć wygrywać kolejne spotkania. Mecz z Górnikiem w teorii nie powinien być aż tak trudny, przecież klub z Łęcznej kiepsko radzi sobie na obcych boiskach. Jednak w przedostatniej kolejce Górnik pokonał na wyjeździe Piasta Gliwice, pokazując tym samym, że jednak trzeba się z nimi liczyć także w delegacjach.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,35_______remis: 3,05_______zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,15

O tej samej godzinie, z tym, że już w Canal+ Sport 2 i w N-Sport+ zagrają ze sobą ekipy Podbeskidzia Bielsko-Biała i Ruchu Chorzów. Faworytem do zwycięstwa są Górale, którzy w przypadku osiągnięcia takiego wyniku praktycznie zagwarantują sobie już miejsce w Ekstraklasie na kolejny sezon. Cel Ruchu jest dokładnie taki sam. Na razie Niebiescy są nimi lanie nad kreską, jednak wobec faktów, że drużyny z nimi rywalizujące stracą też jakieś punkty, nawet porażka nie była by dla nich aż taką tragedią. Jednak nie ma co kalkulować, i będzie się dziś liczyło tylko zwycięstwo! Który więc zespół je osiągnie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,35_remis: 3,10_zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,10

Teraz mecze o godzinie 20:30. Pierwszym z nich jest spotkanie: Cracovia – Zawisza Bydgoszcz. Pasy w ostatnim czasie prezentują się naprawdę dobrze. Drużynie lideruje Marcin Budziński, rekonesans formy przeżywa Mateusz Cenarski. I wszystko było by dobrze, gdyby nie fakt, że jedna porażka może zepchnąć ten zespół prawie na samo dno. A Zawisza już wie jak uprzykrzyć życie rywalom, co udowodnił już nie raz tej wiosny. Drużyna trenera Rumaka ma kolejną w tym roku szansę na wydostanie się ze strefy spadkowej. Czy w końcu ją wykorzysta? Mecz w Krakowie będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Cracovii: 2,15________remis: 3,10________zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 3,50

Na koniec stracie Piasta Gliwice z GKS-em Bełchatów. Jeśli goście dziś przegrają, to już praktycznie jedną nogą będą w I lidze. Piast posiada jeden niepodważalny atut. Nazywa się on oczywiście- Kamil Wilczek! Wydaje się, że Gliwice zrobiły się już za małe dla tego zawodnika. Świadczą o tym kolejne jego bramki, a także to, że koledzy z drużyny w znakomitej większości nie mogą się dopasować do niego stylem. Nie mogą bo po prostu nie posiadają takich umiejętności jak ich supersnajper. A GKS? Jeden, zresztą zagubiony już teraz Piech wiosny nie czyni (czyt.- postania w Ekstraklasie nie gwarantuje). Jeśli w Bełchatowie nie dokona się zaraz jakaś rewolucja w jego grze, będziemy mówili o tym zespole już jako o pierwszoligowcu. Czy właśnie tak będzie? Mecz Piasta z Bełchatowem będzie transmitowany w Canal+ Sport 2. Jego początek o godzinie 20:30.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 1,95______remis: 3,25______zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 3,95

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Nasza aktualna oferta bukmacherska na te rozgrywki znajduje się już na naszej stronie internetowej. Sprawdź ją sam już teraz! Kliknij tutaj! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *