Typujemy finał Pucharu Polski!

To już w sobotę ! Wielki finał Pucharu Polski 2014/15! Na Stadionie Narodowym zmierzą się bezsprzecznie dwie najlepsze zespoły ostatniego czasu w Polsce, a więc mistrz Polski- Legia Warszawa, a także Lech Poznań, który jednak był bardzo blisko odpadnięcia w półfinale tych rozgrywek. Czego ciekawego możemy się spodziewać w tym spotkaniu w kontekście zakładów bukmacherskich?

Skład finału nie jest zaskoczeniem, jednak o ile Legia znalazła się w nim bez większych problemów, o tyle Lech potrzebował dogrywki, by zapewnić sobie zwycięstwo z Błękitnymi Stargardem Szczecińskim potrzebowali aż dogrywki, gdzie dopiero pokazał swą wyższość nad tym rywalem. Wnioskując więc po formie pucharowej obydwu ekip- faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest Legia Warszawa! Eksperci Totolotka są podobnego zdania, czego wyraz dali w określaniu przedmeczowych kursów na ten pojedynek. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że to właśnie Kolejorz powinien mieć przewagę psychologiczną nad zespołem z Warszawy. Wszakże Lech pokonał Legię w ostatnim meczu ligowym tych drużyn 2:1. Wtedy wszyscy podkreślali, że ten mecz ma jakby mniejszą wagę gatunkową, znacznie mniejszą od dwóch pozostałych, które czekają ich jeszcze w tym sezonie, a więc między innymi również ten dzisiejszy! Prawda jest taka, że obydwa zespoły dysponują porównywalnym potencjałem piłkarskim. Jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego- o zwycięstwie jednych lub drugich zadecydują detale. Zwycięży ten, kto zachowa więcej zimnej krwi, a przy tym piłkarskiego wyrachowania i zimnej kalkulacji. Kto to będzie? Decyzję w tej kwestii pozostawiamy już naszym typerom!

zwycięstwo Legii Warszawa: 2,35_______remis: 3,10_______zwycięstwo Lecha Poznań: 3,10

Finałowe spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań rozpocznie się o godzinie 16:00. Będzie ono transmitowane w Polsacie oraz Polsacie Sport. Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania finału Pucharu Polski! Można to zrobić już teraz. Nasza atrakcyjna oferta na ten mecz czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *