Typujemy finał Pucharu Anglii!

Po finale pucharu Polski, Włoch czy też Ligi Europejskiej, czas teraz na finał jednego z najbardziej prestiżowych krajowych pucharów, czyli Pucharu Anglii. Kto z kim w nim zagra, i jakie zdanie na temat tego meczu mają eksperci Totolotka?

I tak więc w tegorocznym finale Pucharu Anglii zmierzą się z sobą drużyny Arsenalu Londyn i Aston Villi. Drużyna trenera Tima Sherwooda pewno nie jest faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Drużyna z Birmingham w tym sezonie zdążyła zaliczyć już dwie porażki z Arsenalem. Najpierw na Villa Park we wrześniu polegli 0:3. Następnie w lutym już na a na Emirates zostali rozgromieni aż 0:5! Należy jednak zwrócić uwagę na to, że w tym czasie trenerem Aston Villi był jeszcze Paul Lambert. Natomiast już za Sherwooda The Villans spisywali się w Premier League znacznie lepiej. Wygrzebali się ze strefy spadkowej, a dodatkowo w krajowym pucharze grali na tyle dobrze, że zdołali awansować do finału. Nie znaczy to jednak, że pisane jest im zwycięstwo. Wręcz przeciwnie! Wszyscy eksperci bukmacherscy typują raczej zgodnie wygraną Kanonierów. Arsène Wenger będzie miał więc na swoim koncie kolejny sukces w swojej karierze szkoleniowej, czy jednak pierwszy tak poważny stanie się udziałem Tima Sherwooda? Jedno jest pewne- żaden z zespołów nie odpuści do końca, i dlatego nastawiamy się na naprawdę ogromne emocje! Także te bukmacherskie! Czy takiego samego zdania są również nasi gracze? Typujecie razem z nami?

zwycięstwo Arsenalu Londyn: 1,45________remis: 3,95________zwycięstwo Aston Villi: 5,75

Finał Pucharu Anglii odbędzie się w sobotę o godzinie 18:30 na stadionie Wembley. Niestety nie będzie on transmitowany w żadnej polskiej telewizji. Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkania Arsenalu Londyn z Aston Villą. Można to zrobić już teraz. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na to spotkanie czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *