Typujemy finał Ligi Europejskiej!

W środę czeka nas finałowe starcie w Lidze Europy! Dla polaków ważne co najmniej z dwóch powodów. Oczywiście dlatego, że finał odbędzie się na Stadionie Narodowym, oraz dlatego, że w zespole Sevilli występuje nasz Grzegorz Krychowiak. Obecność naszego rodaka w I składzie Andaluzyjczyków jest niemal pewne. Co na temat rywalizacji Sevilli z Dnipro mają do powiedzenia eksperci Totolotka?

Spotkanie pomiędzy Sevillą, a Dnipro, a może raczej pomiędzy Dnipro, a Sevillą, gdyż to Ukraińcy są nominalnym gospodarzem tego meczu- rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w Canal+ oraz w TVP 1. Faworytem, i to zdecydowanym do zwycięstwa w tej rywalizacji jest oczywiście Sevilla. Jednak to samo mówiliśmy o półfinałowej rywalizacji dzielnych Ukraińców z mocarnym Napoli, a wszyscy pamiętamy jak to się skończyło. Sevilla jest w naszej opinii- zespołem lepszym, i bardziej zaprawionym w trudnych bojach od Napoli, więc przynajmniej w teorii nie powinna zlekceważyć rywala tak jak włosi. To finał, a więc naprawdę wszystko może się tu zdarzyć. Szczególnie, że Dnipro też nie wypadło sroce z pod ogona. Wszakże w finale nie występują przypadkowe zespoły. Klub z Dniepropetrowska z całą pewnością takim nie jest. Tacy zawodnicy jak Jewhen Konoplanka czy Jewhen Sełezniow znaczą w europejskiej piłce nożnej coraz więcej, chociaż oczywiście jeszcze nie tyle co Carlos Bacca, Kévin Gameiro, czy właśnie nasz Krychowiak. A więc Sevilla faworytem, ale nie mniej Dnipro na pewno nie odpuści, i póki będzie miało jeszcze szansę, póty możemy się spodziewać naprawdę zaciętej rywalizacji w tym meczu. Z jakim końcowym rozstrzygnięciem? Mamy nadzieję, że jak najlepszym, i że będzie to wspaniały finał! Kibice już nie mogą doczekać się tej rywalizacji na Stadionie Narodowym!

zwycięstwo Dnipro Dniepropietrowsk: 5,55_____remis: 3,75_____zwycięstwo FC Sevilli: 1,58

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu finałowego Ligi Europejskiej. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na to spotkanie czeka już na Państwa w tym miejscu!  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *