Typujemy derby Rzymu!

Sezon Serie A dobiega końca. Na finiszu mamy jednak dla Was prawdziwą bombę! Dziś w derbach Rzymu zmierzą się z sobą Lazio z Romą! Jak prezentuje się ten mecz pod kątem zakładów bukmacherskich?

Piłkarską stolicą futbolu w tym sezonie we Włoszech zdecydowanie jest Rzym. Zazwyczaj mówiło się w tym kontekście o Mediolanie, jednak  w tym sezonie nie może być inaczej, jeśli Roma i Lazio zajmują odpowiednio drugą i trzecią pozycję w Serie A. O postawie Milanu i Interu może lepiej przemilczeć… Dawno też derby Rzymu nie były tak istotne. Zwycięzca tego meczu zostanie wicemistrzem Włoch, i zagra w Champions League bez potrzeby rozgrywania eliminacji, a więc naprawdę jest o co grać! Według ekspertów bukmacherskich faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest Lazio, ale i Roma ma przecież o co walczyć. Poza tym mecze derbowe w Rzymie zawsze byłby bardzo zacięte, więc nie ma mowy o odpuszczaniu. Prawda jest taka, że Romę w pełni będzie satysfakcjonował rezultat remisowy, ale bardzo wątpliwe, by spróbowała zagrać na remis. Wiadomo jak najczęściej kończą się takie próby- porażką! A tu na porażkę nie można sobie pozwolić, więc taka gra z całą pewnością nie będzie dobrym pomysłem. Spodziewamy się dobrej, ostrej, a nawet brutalnej gry. W derbach Rzymu zawsze tak było. W ciemno możemy zaryzykować, że zobaczymy tu cały worek żółtych, a nie wykluczone, że i czerwonych kartek. Starcia pomiędzy Lazio a Romą słyną ze swej sporej brutalności. A więc krew, pot i łzy. Mamy nadzieję, że przy tym też cała fura emocji piłkarskich, a także tych bukmacherskich! Oj będzie dzisiaj naprawdę bardzo gorąco na Stadio Olimpico!

zwycięstwo Lazio Rzym: 2,60__________remis: 2,40__________zwycięstwo AS Romy: 3,50

Spotkanie Lazio z Romą odbędzie się o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane w Canal+ Sport. Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania derbów Rzymu. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na to spotkanie czeka już na Was! Sprawdź sam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *