Środowe mecze grupy Mistrzowskiej!

Dziś w polskiej T-Mobile Ekstraklasie rozgrywane są spotkania grupy mistrzowskiej. Każdy z pojedynków ma naprawdę duży ciężar gatunkowy. Czego więc ciekawego pod względem zakładów bukmacherskich możemy się dzisiaj spodziewać?

I tak na spotkanie Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław zapraszamy do Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 18:00. Kolejorz przegrał swój ostatni ligowy mecz z zespołem Jagielloni Białystok. Drużyna Macieja Skorży nadal jest liderem Ekstraklasy, ale inne zespoły z Legią na czele zbliżyły się już do niej niebezpiecznie blisko. Czas znów odpalić i odnieść kolejne zwycięstwo. Lech jest faworytem spotkania ze Śląskiem, który w grupie Mistrzowskiej poczyna sobie całkiem przeciętnie (tzn. ma na razie dwa remisy). Wygląda na to, że nie będzie się liczył zbytnio w walce o puchary. Natomiast gospodarze grają o majstra! A jeśli tak, to potrzebne są kolejne zwycięstwa. A skoro można pokonać Legię na wyjeździe, to z całą pewnością można i Śląsk na własnym stadionie na Bułgarskiej.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,72_______remis: 3,50_______zwycięstwo Śląska Wrocław: 4,90

Teraz pojedynek Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk. Rozpocznie się on również o godzinie 18:00. Będzie transmitowany w Canal+ Sport 2. Według ekspertów Totolotka- jest to spotkanie bez wyraźnego faworyta. No może odrobinę więcej przemawia za Lechią, ale tak naprawdę wszystko w tym meczu może się zdarzyć. Dlatego jest on tak atrakcyjny do typowania! Świadczą o tym naprawdę spore kursy przewidziane na każde w możliwych rozstrzygnięć. Można przyjąć, że szanse obu drużyn można oceniać z perspektywy ich niedawnego meczu z Wisłą Kraków. Przypomnijmy, że Biała gwiazda zdemolowała zespół Górnika w stosunku aż 4:1, by następnie zremisować 2:2 z Lechią. Co z tego wynika? Niech to już ocenią nasi typerzy i wybiorą dla siebie najodpowiedniejsze zdarzenia z tego meczu!

zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,75_______remis: 3,00_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,65

Teraz spotkania rozgrywane o godzinie 20:45. Pierwszym z nich będzie pojedynek wspomnianej już Wisły Kraków z Pogonią Szczecin. Portowcy to najsłabsza drużyna grupy Mistrzowskiej, co po podziale ligi zdążyła już udowodnić dwoma wyraźnymi porażkami. Dla Pogoni była to już zresztą trzecia porażka z rzędu, bo pierwszą odniosła jeszcze w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego. Natomiast Wisła gra o puchary. Każde inne rozstrzygnięcie będzie dla tej drużyny porażką. Porażką do której zdążyli się już przywyknąć w ostatnich latach, jednak teraz czas zmienić nawyki! Gospodarze są faworytami do zwycięstwa w meczu z nieco rozbitą Pogonią, i przy wykazaniu takiego zaangażowania i determinacji w grze jak do tej pory- trzy punkty powinny zostać pod Wawelem. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem! Mecz Wisły z Pogonią będzie transmitowany w  N-Sport+.

zwycięstwo Wisły Kraków: 1,85_______remis: 3,30_______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 4,40

I jeszcze starcie Legii Warszwa z Jagiellonią Białystok. Żubry mają ochotę na sprawienie kolejnej niespodzianki i pokonanie Legionistów. Jeśli by się to udało (a przypomnijmy, że w rundzie zasadniczej właśnie tak było), droga do mistrzowska Polski, o którym wspomina trener Michał Probierz, stała by dla nich otwarta naprawdę szerokim otworem. Jednak o tym samym marzy Henning Berg, a trzeba uczciwie powiedzieć, że Legia jeśli tylko będzie w optymalnej formie, jest zdecydowanym faworytem do rozstrzygnięcia tego spotkania na swoją korzyść. Jeśli tylko stołecznym będzie się chciało chcieć, powinni zgarnąć oni dzisiaj rzy punkty. Czy tak samo sądzą nasi typerzy? Pojedynek Legii z Jegiellonią będzie transmitowany w Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 20:30.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,53_____remis: 3,80_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 6,50

Typujemy rezultaty spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na wszystkie dzisiejsze spotkania jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Czeka ona już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *