Środowe mecze French Open w Totolotku!

W turnieju tenisowym- Rolland Garros, rozgrywana jest dzisiaj dopiero druga runda, ale już kilka pojedynków prezentuje się naprawdę ciekawie, i z całą pewnością warto zwrócić na nie uwagę przy tworzeniu swojego kuponu bukmacherskiego na środę. Postanowiliśmy wybrać dla Państwa te naszym zdaniem najciekawsze. Jak prezentują się więc one w kontekście zakładów bukmacherskich?

Wszystkie spotkania 1/32 wstępnie mają się zacząć od godziny 10:00, ale wiadomo, że zawsze coś się przedłuży, więc jest to naprawdę bardzo umowy czas. Poniżej prezentujemy więc kilkanaście naszym zdaniem najciekawszych par, wraz z szacowanym czasem rozpoczęcia danego pojedynku. W środę zmierzą się więc ze sobą między innymi:

Martin Kližan – Gilles Simon (godzina 11:00)

zwycięstwo Martina Kližana: 2,25______________________zwycięstwo Gillesa Simona: 1,55

Dominic Thiem – Pablo Cuevas (12:15)

zwycięstwo Dominica Thiema: 1,80_____________________zwycięstwo Pablo Cuevasa: 1,85

Marcos Baghdatis – Damir Dzumhur (12:20)

zwycięstwo Marcosa Baghdatisa: 1,60_______________zwycięstwo Damira Dzumhura: 2,15

Pablo Andujar – Philipp Kohlschreiber (14:50)

Zwycięstwo Pablo Andujara: 2,50_______________zwycięstwo Philippa Kohlschreibera: 1,45

W zestawieniu nie ma jeszcze kursów na spotkanie Jerzego Janowicza. Jerzyk nie poznał jeszcze swojego przeciwnika w II rudzie. Zaktualizujemy te informacje natychmiast po tym wydarzeniu. Z pozostałych spotkań najciekawszy wydaje się mecz Dominica Thiema z Pablo Cuevasem. Obu zawodników rankingu ATP dzieli zaledwie osiem pozycji (31 miejsce zajmuje Thiem, Cuevas jest 23), więc o wyniku będą decydować detale. Który z zawodników rozstrzygnie ten pojedynek na swoją korzyść? Przekonamy się o tym już niebawem!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań turnieju tenisowego French Open. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na wspomniane rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *