Sobotnie mecze piłkarskie w zakładach bukmacherskich!

Dziś w piłkarskich zakładach bukmacherskich naprawę wiele dobrego. Czekają nas emocjonujące mecze w Niemczech czy we Włoszech. Jakie zdanie na temat tych pojedynków mają eksperci Totolotka S.A. i jakie kursy przygotowali na poszczególne rozstrzygnięcia w tych pojedynkach?

Zaczynamy jednak od Premier Legaue i spotkania West Hamu z Evertonem. Rozpocznie się ono o godzinie 16:00. Oba zespoły mają coś do udowodnienia. Everton miał walczyć w tym sezonie nawet o Ligę Mistrzów, którą w zeszłym sezonie przegrał bardzo pechowo w ostatnich kolejkach. Natomiast Młoty w obecnej batalii długo utrzymywały się na miejscu dającym prawo startu w tych rozgrywkach. Dopiero w połowie sezonu wyraźnie spuścili z tonu, i obecnie zajmują miejsce daleko poza pucharami. Spadek im nie grozi, ale wypadało by jeszcze spróbować dać chociaż odrobię radość swym kibicom. O tym samym myślą gracze The Toffes, więc mamy nadzieję, że będziemy tu świadkami dobrego meczu!

zwycięstwo West Hamu: 2,80__________remis: 3,25__________zwycięstwo Evertonu: 2,45

Teraz wspomniana Bundesliga i mecz: Wolfsburg – Borussia Dortmund. Dla gości to już ostatni dzwonek w kontekście walki o puchary. Brak zwycięstwa gości, o które będzie jednak szalenie trudno spowoduje, że stracą oni nadzieję na zakwalifikowanie do Ligi Europejskiej przez rozgrywki ligowe. Pikanterii temu spotkaniu dodaje fakt, iż za dwa tygodnie obie drużyny zmierzą się ze sobą także w finale Pucharu Niemiec. Będzie to więc niejako generalna próba przed berlińskim finałem. Kto uzyska lepszy rezultat, zdobędzie też przed nim niejako przewagę psychologiczną. Spotkanie Wolfsburga z Borussią Dortmund rozpocznie się o godzinie 15:30. Będzie ono transmitowane w Europsport 2.

zwycięstwo Wolfsburga: 2,60______remis: 3,50______zwycięstwo Borussi Dortmund: 2,45

Teraz Serie A i dwa ciekawie zapowiadające się w niej mecze. Pierwszy z nich, to: Inter Mediolan – Juventus Turyn. Stara Dama jest już pewna Scudetto, ponadto zagra z finale Ligi Mistrzów oraz pucharu Włoch. Nie ma więc mowy, by Juventus wystąpił dziś w optymalnym składzie. Allegri na pewno zechce oszczędzić dziś kilku zawodników na najważniejsze boje obecnego sezonu. A jeśli tak, to stworzy się tym samym szansa dla Interu, który walczy jeszcze o występy w Lidze Europejskiej, i w ostatnim czasie jest naprawdę bliski w osiągnięciu tego celu. Nie chcemy oczywiście odmawiać szans gościom. Twierdzimy tylko, że wobec powyższych faktów, to właśnie Inter będzie faworytem tego pojedynku. A jakiego zdania są nasi typerzy? Spotkanie Interu z Juventusem będzie transmitowane w N-Sport+. Jego początek o godzinie 18:00.

zwycięstwo Interu Mediolan: 2,15_____remis: 3,30_____zwycięstwo Juventusu Turyn: 3,25

I jeszcze wieczorny pojedynek Sampdorii z Lazio. Chyba nawet ważniejszy od spotkania w Mediolanie. Gospodarze walczą o udział w europejskich pucharach, goście o wicemistrzostwo Włoch. Nie ma wątpliwości, że dla Lazio kluczowe będą derby Rzymu zaplanowane na następną kolejkę, jednak by można w nich było jeszcze o co walczyć, nie można przegrać dzisiejszego meczu z Sampdorią, a najlepiej po prostu go wygrać. Nie będzie to jednak z całą pewnością proste zadanie. Jeśli obie drużyny zagrają na swym optymalnym poziomie, możemy tu być świadkami naprawdę dobrego starcia. Mecz Sampdorii z Lazio będzie transmitowany w Canal+ Sport 2. Jego początek o godzinie 20:45.

zwycięstwo Sampdorii: 2,95__________remis: 3,30__________zwycięstwo Lazio Rzym: 2,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów sobotnich spotkań piłkarskich! Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na ten dzień czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *