Polska T-Mobile Ekstraklasa w zakładach bukmacherskich!

W piątkowy wieczór w polskiej Ekstraklasie zostaną rozegrane dwa spotkania grupy spadkowej. Jakie drużyny zmierzą się z sobą, i jak prezentują się te pojedynki pod względem zakładów bukmacherskich?

O godzinie 18:00 zapraszamy więc na mecz: Zawisza Bydgoszcz – Górnik Łęczna. Pojedynek ten będzie transmitowany w N-Sport+ oraz w Canal+ Sport 2. Podopiecznym trenera Jurija Szatałowa w poprzedniej kolejce udało się wygrać na wyjeździe z Koroną Kielce, i jest to już dla nich drugie zwycięstwo wyjazdowe z rzędu, czyli coś czego nie  byliśmy w Łęcznej świadkami przez cały obecny sezon. Jeśli w tym meczu Górnik powtórzy ten wynik- oddali się już znacznie od pozycji spadkowej i złapie trochę luzu na trzy pozostałe mecze, które go jeszcze czekają. Natomiast Zawiszy w ostatniej kolejce nie udało się wyskoczyć ponad strefę spadkową, a znajdują się w niej już od sierpnia 2014 roku czyli już blisko trzysta dni. Piłkarze z Łęcznej wydają się bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie w najwyżej klasie rozgrywkowej. Czy bydgoski klub odniesie wygraną?

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,20_____remis: 3,20_____zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,25

W drugim dzisiejszym pojedynku zmierzą się ze sobą Cracovia i Korona. Goście przez cały czas nie mogą się otrząsnąć ze zmarnowanej szansy na grę w grupie mistrzowskiej. Z Korony ewidentnie uszło powietrze. Jeśli zespół trenera Ryszarda Tarasiewicza szybko się nie obudzi, może wylądować z ręką w nocniku-czytaj- w I lidze. Mecz z Cracovią na pewno nie będzie łatwy. Wszakże Pasy w chwili obecnej są najlepszą drużyną grupy spadkowej. Jacek Zieliński tchnął w ten zespół nowego ducha. Gra Cracovii wygląda atrakcyjnie, i naprawdę może się podobać. W drużynie brylują tacy piłkarze jak Marcin Budziński, Mateusz Cetnrski czy Dennis Rakels. Czy poprowadzą oni Cracovię do zwycięstwa w tym meczu? Przekonamy się już niebawem! Mecz: Cracovia – Korona Kielce, rozpocznie się o godzinie 20:30. Będzie on transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Cracovii: 2,00__________remis: 3,20__________zwycięstwo Korony Kielce: 3,85

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów piątkowych spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Oferta bukmacherska Totolotka S.A. na wszystkie dzisiejsze mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *