Polska Ekstraklasa w zakładach bukmacherskich

Dziś w polskiej T-Mobile Ekstraklasie zostaną rozegrane trzy mecze. Jeden w grupie mistrzowskiej i dwa w spadkowej. Co więc takiego pod kątem zakładów bukmacherskich czeka nas w tych pojedynkach?

I tak już o godzinie 15:30 zmierzą się z sobą Górnik Łęczna i Ruch Chorzów. Obie drużyny są już raczej pewne utrzymania w Ekstraklasie, ale żadnej z nich nie zaszkodziło by zdobyć tu jakichś dodatkowych punktów. Eksperci bukmacherscy typują wygraną Łęcznej, ale tak naprawdę wszystko może się w tym meczu zdarzyć, dlatego jest on bardzo łakomym kąskiem bukmacherskim. Górnik na swoim boisku nie ma ostatnio zbyt dobrej passy. Seria pięciu spotkań bez zwycięstwa mówi sama za siebie. A Jeśli dodać do tego fakt, że Niebiescy w dwóch ostatnich spotkaniach w delegacjach odnosili zwycięstwa, strzelając w nich co najmniej dwie bramki, to wygrana gospodarzy nie wydaje się wcale taka oczywista. Mecz Górnika Łęczna z Ruchem Chorzów będzie transmitowany w Canal+ Sport 2 i N-Sport+.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,05______remis: 3,10______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,30

O godzinie 18:00 zapraszamy was na pojedynek GKS-u Bełchatów z Zawiszą Bydgoszcz. To mecz ostatniej z przedostatnią drużyną w lidze. Brak emocji? Nic bardziej mylnego! Obie drużyny zdają się być na fali wznoszącej, a jeśli dodamy to tego fakt, że dla obu jest to mecz o życie, to możemy być tu świadkami meczu kolejki! Ewentualne zwycięstwo którejś z nich pozwoli ponownie uwierzyć, że jeszcze naprawdę nie wszystko stracone, i ekstraklasowy byt da się jeszcze ocalić. Obydwa zespoły strzelają sporo bramek, więc jeśli postawią dziś na ofensywę- spory overek niema gwarantowany! Z jednej strony Arkadiusz Piech, z drugiej Alvarinho! Powinno być naprawdę ciekawie! Zatem kto w tym spotkaniu odniesie zwycięstwo? Przekonamy się już niebawem! Mecz: GKS Bełchatów – Zawisza Bydgoszcz, będzie można śledzić w Canal+ Sport.

zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 2,55____remis: 3,10____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,50

I jeszcze wieczorny pojedynek Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk. Rozpocznie się on o godzinie 20:30, i będzie transmitowany w Canal+ Sport. Minimalnym faworytem do odniesienia zwycięstwa w nim jest zespół Śląska, ale tak naprawdę tyko Lechia jeszcze o coś walczy. Śląsk w zasadzie nie ma już szans na zajęcie wyższego miejsca w lidze niż piąte. Nie mniej oczywiście będzie walczył o wygraną. Natomiast Lechia, jeśli w ostatniej kolejce pokonała by Lecha, miała by uchyloną drogę do europejskich pucharów. Nie udało się, i teraz marzenia o zajęciu co najmniej trzeciego miejsca w Ekstraklasie trzeba już raczej odłożyć na następny sezon. Teraz trzeba walczyć o wygraną w najbliższym meczu, czyli właśnie ze Śląskiem!

zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,45_______remis: 3,10_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,65

Zapraszamy do wspólnego typowania polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Serwis bukmacherski Totolotek S.A. przygotował już ofertę kursową na wspomniane mecze. Można ją znaleźć klikając w ten tekst!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *