Półfinały Ligi Europejskiej w Totolotku!

Dziś zostaną rozegrane rewanżowe spotkania półfinałowe Ligi Europejskiej. Jakie zdanie na ich temat mają eksperci Totolotka S.A., i jakie kursy przygotowali na poszczególne rozstrzygnięcia w nich?

Obydwa mecze tych rozgrywek rozpoczną się o godzinie 21:05. W pierwszym z nich Dnipro zagra z Napoli. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami mieliśmy remis 1:1. Napoli długo prowadziło, ale jednak Ukraińcy doprowadzili do remisu. Udowodnili przy tym, że potrafią być naprawdę groźnym zespołem. Jednak przed rewanżem faworytem są nadal Włosi. Czy Dnipro sprawi kolejną niespodziankę i zdoła awansować do finału Ligi Europejskiej? Nie jest to wykluczone, ale Napoli natchnięte sukcesem Juventusu na pewno będzie chciało postawić na swoim. A jeśli tak, to czeka nas naprawdę ciekawy mecz, na który zapraszamy już teraz do N-Sport+.

zwycięstwo Dnipro Dniepropietrowsk: 3,95______remis: 3,35______zwycięstwo Napoli: 1,90

Teraz pojedynek Fiorentiny z Sevillą. Na Stadio Artemio Franchi gospodarze spróbują odrobić stratę z pierwszego meczu. Nie będzie to łatwe, gdyż wynik z pierwszego mecze (0:3) w roli zdecydowanych faworytów do awansu stawia zespół Grzegorza Krychowiaka. Na włoski finał nie mamy więc raczej zatem co liczyć. Ale na samo zwycięstwo Fiołków? To zupełnie nie wykluczone. W tej edycji Ligi Europy Fiorentina na własnym boisku przegrała tylko w nic nie znaczącym już meczu z Dynamem Mińsk. Gospodarze z pewnością chcieli by podtrzymać tę dobrą passę. Jeśli zagrają w pełni swoich możliwości, będzie to naprawdę możliwe do wykonania. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się już niebawem. Pojedynek we Florencji będzie transmitowany w TVN Turbo oraz w Canal+ Sport.

zwycięstwo Fiorentiny: 2,17____________remis: 3,48____________zwycięstwo Sevilli: 3,01

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań Ligi Europejskiej. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na te rozgrywki jest już dostępna, i czeka na Ciebie w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *