Piłkarskie ostatki w poniedziałkowych zakładach bukmacherskich

Dziś dokończenie rozgrywek ligowych w Europie. W najsilniejszych ligach starego Kontynentu zostaną więc rozegrane trzy mecze. Kto z kim w nich zagra, i czego ciekawego pod kątem bukmacherskim możemy się spodziewać w tych pojedynkach?

I tak w angielskiej Premier League Hull City zagra z Arsenalem Londyn. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 21:00. Będzie ono transmitowane w Canal+ Sport. To ostatni mecz 35 kolejki. Gospodarze nie są jeszcze pewni utrzymania w lidze. Zajmują w niej piętnastą pozycję, ale do pełni szczęścia brakuje już naprawdę niewiele. Kanonierzy natomiast walczą o wicemistrzostwo Anglii z Manchesterem City. Przypomnijmy, że Obywatele zdołali wygrać swój ostatni ligowy mecz, co zepchnęło ich na trzecią pozycję. Arsenal również chce odpowiedzieć dziś zwycięstwem. Emocji w tym meczu nie powinno więc zabraknąć!

zwycięstwo Hull City: 5,20________remis: 3,30________zwycięstwo Arsenalu Londyn: 1,73

Teraz już Hiszpania i mecz Almerii z Celtą Vigo. Gospodarze przez cały czas walczą o pozostanie w Primiera Division. Na razie zajmują miejsce tuż nad kreską, ale mają tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. To trochę mało, gdyż wszystko może się odwrócić w jednej chwili. W meczu z Celtą przydało by się więc zdobyć jakieś punkty. Łatwo nie będzie, gdyż dzisiejsi goście to naprawdę solidna drużyna. Przy odrobinie szczęścia Celta mogła w tym sezonie awansować nawet do pucharów. Nie udało się, ale z całą pewnością zostawia o sobie naprawdę pozytywne wrażenie. A jak będzie w meczu z Almerią? Przekonamy się o tym już niebawem. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 20:45.

zwycięstwo Almerii: 3,50___________remis: 3,35___________zwycięstwo Celty Vigo: 2,05

I jeszcze włoska Serie A, i spotkanie zespołów, które zajmują w niej miejsca spadkowe, a wiec: Cagliari – Parma. Goście nie mają już szans na utrzymanie. To w ogóle cud, że Parma może dokończyć sezon. Jest to spowodowane tym, że pozostałe kluby zorganizowały zrzutkę, i przekazały jej tyle pieniędzy, by mogła dalej rozgrywać swoje mecze. Parma potrafi zaskoczyć, tak jak w meczu z Juventusem, z którym potrafiła odnieść zwycięstwo. A jak będzie w spotkaniu z mającym jeszcze iluzoryczne szanse na utrzymanie Cagliari? Oba zespoły są naprawdę ważne we włoskiej piłce. Bez nich Serie A nie będzie już taka sama jak teraz. Może więc Cagliari spróbuje się spiąć, zwyciężyć w tym meczu, i dzięki temu przedłużyć swe szanse na pozostanie w elicie? Początek tego meczu też o godzinie 20:45.

zwycięstwo Cagliari: 1,72____________remis: 3,60____________zwycięstwo AC Parmy: 4,50

Zapraszamy do wspólnego typowania poniedziałkowych pojedynków piłkarskich. Oferta bukmacherska na wszystkie dzisiejsze spotkania jest już dostępna w Totolotku!

Komentarz (1)

  1. Karol

    Hull City – Arsenal Londyn 2
    Almeria – Celta Vigo 2
    Cagliari – AC Parma 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *