Pierwsza liga w zakładach bukmacherskich

W niedzielę w polskiej I lidze zostaną rozegrane trzy spotkania. Jak prezentują się one pod względem zakładów bukmacherskich?

Pierwsze z nich rozpocznie się dość wcześnie, bo już o godzinie 12:30. Zagrają w nim Pogoń Siedlce i Sandecja Nowy Sącz. Według ekspertów Totolotka jest to mecz bez większego faworyta. Obu drużynom przyszło walczyć zaledwie o utrzymanie. Na razie lepiej wygląda sytuacja ligowa Sandecji, ale to zespół gospodarzy ma lepszą passę (o ile w ogóle można mówić w tym przypadku o jakiejś passie dobrych występów), i to właśnie z tej racji, oraz z faktu, że Pogoń Siedlce jest w tym meczu gospodarzem- przyznajemy jej większe szanse na wygraną. A jakiego zdania są nasi typerzy, i jaki rezultat z tego meczu umieścili na swym kuponie? Mecz w Siedlcach będzie transmitowany w Orange Sport.

zwycięstwo Pogoni Siedlce: 2,30_____remis: 3,05_____zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 2,90

Już o 17:00 zapraszamy na pojedynek Chojniczanki Chojnice z Miedzią Legnica. Zespoły te sąsiadują z sobą w tabeli, ale jest to efektem słabszej postawy Chojniczanki, niż dobrej gry gości. Jednak w dalszym ciągu jest to zaledwie środek tabeli bez szans na poprawę swojej pozycji. Miedź co roku ma walczyć o najwyższe cele w I lidze, jednak co roku coś nie wychodzi. Tym razem jest podobnie. Spadek już jej nie grozi, ale to kolejny sezon, który należy spisać na straty. Natomiast Chojniczanka jak na swój potencjał piłkarski poczyna sobie naprawdę bardzo dobrze. Czy na tyle by być w stanie zdobyć w tym meczu kolejne punkty i dać radość swoim kibicom? Przekonamy się o tym już wkrótce!

zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 2,35____remis: 3,05____zwycięstwo Miedzi Legnica: 2,80

I na koniec spotkanie: Wigry Suwałki – Arka Gdynia. Jego początek o godzinie 19:00.  O tym spotkaniu możemy się wypowiadać w podobnym tonie jak o pojedynku Pogoni Siedlce z Miedzią Legnica. I rzeczywiście, Arka co roku ma mocarne plany, i zwykle spala to wszystko na panewce, a Wigry jako beniaminek prezentują się naprawdę dobrze. Arkowcy są faworytami tego meczu, ale gospodarze na pewno nie odpuszczą. Dlatego też możemy się to spodziewać naprawdę dobrego meczu. Niewykluczone, że najlepszego z pośród niedzielnych spotkań I ligi. Jaki więc będzie jego finał?

zwycięstwo Wigier Suwałki: 2,90________remis: 3,00________zwycięstwo Arki Gdynia: 2,30

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań Pierwszej ligi polskiej! Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na wszystkie niedzielne mecze jest już dostępna na stronie internetowej i czeka właśnie na Ciebie! Sprawdź sam! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *