Piątkowe spotkania polskiej Ekstraklasy w zakładach bukmacherskich!

Dziś w polskiej Ekstraklasie czekają nas dwa mecze, po jednym w grupie mistrzowskiej i spadkowej. Ciekawie powinno być w obu z nich. Jakie zdanie na temat tych spotkań mają eksperci Totolotka S.A.?

I tak o godzinie 18:00 zagrają ze sobą Zawisza Bydgoszcz. Spotkanie to będzie transmitowane w N-Sport+ oraz Canal+ Sport. Minimalnym faworytem bukmacherów do odniesienia zwycięstwa w tym meczu są gospodarze. Fakt ten nie może dziwić. Zawisza na wiosnę prezentuje się naprawdę dobrze, chociaż ostatnie mecze mogą temu przeczyć. Klub z Bydgoszczy do bezpiecznej strefy traci już tylko cztery punkty, jednak pozostali przeciwnicy na pewno zdobędą w ten weekend jakiej punkty, więc nie ma rady- trzeba zacząć punktować! Jeśli Zawisza zaprezentuje taką formę jak jeszcze do niedawna, będzie to jak najbardziej możliwe. Korona ostatnio również nie zachwyca swoim poziomem gry, więc jest to dodatkowa szansa dla gospodarzy. Do zwycięstwa więc tylko jeden krok! Komu przypadnie dziś ono w udziale? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,60_____remis: 3,15_____zwycięstwo Korony Kielce: 2,70

Już o godzinie 20:30 zapraszamy na pojedynek: Lechia Gdańsk – Wisła Kraków. W poprzedniej kolejce Wisła rozbiła Górnika Zabrze, a Lechiści pokonali Pogoń Szczecin, więc sytuacja punktowa między tymi drużynami nie uległa zmianie. Przy ścisku panującym w grupie mistrzowskiej Ekstraklasy może zmienić się naprawdę bardzo szybko. Jeśli Lechii udało by się odnieść dziś zwycięstwo, przeskoczy zespół Białej Gwiazdy i bardzo mocno zbliży się do ligowego podium. O to wcale nie będzie łatwo, gdyż ekipa Kazimierza Moskala również ma apetyt na trzy punkty, a wygląda na to, że jest naprawdę w niezłym gazie. Mecz przyjaźni, ale na boisku na pewno takiej nie będzie! Kto zwycięży w tym pojedynku?  Na transmisję spotkania z Gdańska zapraszamy do Canal+Sport.

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,15_______remis: 3,10_______zwycięstwo Wisły Kraków: 3,50

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów piątkowych spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Ofertę Totolotka S.A. na wspomniane mecze można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *