Piątkowe mecze Roland Garros z Totolotkiem!

We French Open dziś kolejny szereg interesujących spotkań. W turnieju singlowym zagrają zarówno kobiety jak i mężczyźni. To już trzecia runda, a więc to nie przelewki! Jak więc prezentują się piątkowe spotkania pod względem zakładów bukmacherskich?

Oczywiście godziny rozpoczęcia tych pojedynków są płynne, dlatego posłużyliśmy się oficjalnymi godzinami, jakie udostępnili nam organizatorzy. O każdej zmianie czasu rozpoczęcia danego pojedynku będziemy informować Was na bieżąco na stronie internetowej Totolotka. Zagrają dziś więc ze sobą między innymi:

Carla Suárez Navarro – Flavia Pennetta (godzina 15:20)

zwycięstwo Carli Suárez Navarro: 1,40__________________zwycięstwo Flavii Pennetty: 2,85

Garbiñe Muguruza – Angelique Kerber (godzina 13:45)

zwycięstwo Garbiñe Muguruzi: 2,15__________________zwycięstwo Angelique Kerber: 1,70

Gaël Monfils – Pablo Cuevas (13:50)

zwycięstwo Gaëla Monfilsa: 1,35_______________________zwycięstwo Pablo Cuevasa: 2,70

Jo-Wilfried Tsonga – Pablo Andújar (15:00)

zwycięstwo Jo-Wilfrieda Tsongi: 1,32___________________zwycięstwo Pablo Andújara: 2,80

Stanislas Wawrinka – Steve Johnson (13:40)

zwycięstwo Stanislasa Wawrinki: 1,10__________________zwycięstwo Steve Johnsona: 5,00

Z podanych pojedynków najciekawiej powinno być w spotkaniach żeńskich, gdyż nie od dziś wiadomo, że rywalizacja Pań jest o wiele bardziej nieprzewidywalna, przez co bardziej emocjonująca, także w typowaniu. Czy doczekamy się więc dziś jakichś niespodzianek? Jeśli chodzi natomiast o mecze turnieju męskiego to wydaje się, że kolejno: Gaël Monfils, Jo-Wilfried Tsonga, oraz Stanislas Wawrinka- nie powinni mieć problemów z awansem do kolejnej rundy. Czy faktycznie tak będzie? Przekonamy się już naprawdę niebawem!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań turnieju tenisowego French Open. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na wspomniane rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *