Niedzielne mecze Ekstraklasy w zakładach bukmacherskich!

W niedzielę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie odbędą się trzy spotkania. Każde z nich zostanie rozegrane w ramach grupy mistrzowskiej. Co też więc ciekawego czeka typerów naszej ligi  w ten dzień?

O godzinie 15:30 zmierzą się z sobą ekipy Górnika Zabrze i Pogoni Szczecin. Mecz ten będzie transmitowany na kanale 38 NC+. Faworytem i to z kilku powodów są gospodarze. Przede wszystkim dlatego, że Portowcy zagrają bez Matrasa i Janoty, którzy muszą pauzować za kartki. Ponadto Górnik, to najskuteczniejsza drużyna tego roku w Ekstraklasie. Goście też strzelają dużo goli, więc mamy tu niemal gwarancję sporej ilości bramek. Czesław Michniewicz też ma kim straszyć w ataku. W pierwszej kolejności człowiekiem w masce, a więc Łukaszem Zwolińskim. Jeśli inni zawodnicy gości dostosują się do jego poziomu gry, to spodziewamy się tu naprawdę dobrego pojedynku.

zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,40______remis: 3,10______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 3,00

O tej samej godzinie Lech Poznań zagra z Jagiellonią Białystok. Po zwycięstwie z Legią, Kolejorz został liderem Ekstraklasy. Teraz tylko od niego zależy, czy zdoła obronić tę pozycję już do końca. Gospodarze wystąpią w tym meczu bez Arajuuriego, ale z całą pewnością jest go kim zastąpić. Michał Probierz zapowiedział, że Jaga gra o mistrzostwo Polski, ale jeśli naprawdę chce je wywalczyć, to musi pokonać Lecha, z całą pewnością nie będzie miał do tego łatwej drogi. Drużyna Macieja Skorży jest niepokonana u siebie już od trzynastu spotkań, i na pewno będzie chciała podtrzymać tę serię. Czy im się to uda? Przekonamy się już niebawem. Spotkanie Lecha z Jagiellonią będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,58_____remis: 3,65_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 6,05

I na koniec pojedynek Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Rozpocznie się on o godzinie 18:00, i będzie transmitowany w Canal+. Faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest podrażniona, bo zrzucona piedestału drużyna warszawskiej Legii. I nic w tym dziwnego! Drużyna Henninga Berga nie ma wyjścia. Jeśli nadal myśli o mistrzostwie Polski, a myśli na pewno, to koniecznie musi rozstrzygnąć ten mecz na własną korzyść. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż Wrocławianie to jedna z lepszych drużyn Ekstraklasy, jeśli chodzi o grę i punkty zdobyte na własnym boisku. Natomiast Legia pozostaje już od trzech wyjazdów bez zwycięstwa, a w tym meczu przyjdzie im zagrać bez pauzującego za kartki- Michała Kucharczyka. Czy więc ta kiepska seria aktualnych mistrzów Polski zostanie podtrzymana?

zwycięstwo Śląska Wrocław: 3,35______remis: 3,10______zwycięstwo Legii Warszawa: 2,25

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej Ekstraklasy. Aktualna Oferta bukmacherska Totolotka S.A. na wspomniane rozgrywki jest już dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *