Niedzielne granie w Ekstraklasie z Totolotkiem!

To już decydująca faza Ekstraklasy. Nie ma już miejsca na błąd. Ewentualne potknięcie może okazać się już nie do odrobienia. Kto zagra z sobą w niedzielę, i jakie zadnie na temat tych pojedynków mają eksperci Totolotka?

Najpierw więc spotkanie grupy spadkowej: Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Jego początek o godzinie 15:30. Piast w ostatnich meczach prezentuje się naprawdę dobrze. Kamil Wilczek zdobywa kolejne bramki, zapewniając swojego klubowi zwycięstwa. W tej chwili zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców Ekstraklasy, i wcale nie będzie zaskoczenia, jeśli utrzyma już tę pozycję do końca sezonu. W Podbeskidziu nie ma tak wyrazistej osobowości, takiego lidera. To jeden z argumentów przemawiających na korzyść gospodarzy tego meczu. Kolejnym jest fakt, że Podbeskidzie w meczach wyjazdowych prezentuje się naprawdę nieszczególnie. Górale rzadko punktują w delegacjach. Jeśli, już to przeważnie remisują. Poza tym wygląda na to, że grupa spadkowa to niekoniecznie spełnienie ich marzeń, a więc nie przykładają się do walki tak bardzo jak sezonie zasadniczym. Czy więc Piastowi uda się odnieść zwycięstwo, a Wilczkowi zdobyć kolejne bramki? Pojedynek w Gliwicach będzie transmitowany w Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,25__remis: 2,25__zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 3,15

Teraz już pojedynek najwyższej wagi, jakim z pewnością jest starcie Lechii Gdańsk z Lechem Poznań. W przypadku zwycięstwa Lechia doskoczy do Kolejorza na zaledwie jeden punkt spychając go przy okazji z pierwszego miejsca w lidze, które zajmował przed rozpoczęciem trzydziestej trzeciej kolejki. Czy to możliwy scenariusz? Na pewno tak, choć drużyna Macieja Skorży na pewno nie odpuści. Lech miały już od dawna spokojne i niezagrożone pierwsze miejsce, a może i już nawet w kieszeni mistrzostwo Polski, gdyby nie jeden mankament w swojej grze, a mianowicie właśnie gra na wjazdach. I to już nawet nie chodzi o porażki, a o ilość remisów (aż osiem), które zabijają ten zespół. Jeśli myśli się o mistrzowskiej koronie, a na pewno tak jest, to trzeba się dziś nastawić na ostrą walkę i każdy centymetr kwadratowy boiska. Łatwo nie będzie, wszakże w Ekstraklasie nie ma już prostych meczów. Ale to lepiej dla kibiców oraz typerów! Jakie zdarzenia z tego meczu umieściliście więc na swoich kuponach bukmacherskich? Początek spotkania w Gdańsku o godzinie 18:00. Pojedynek ten będzie transmitowany w Canal+.

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,80_______remis: 3,20_______zwycięstwo Lecha Poznań: 2,50

Zapraszamy do typowania niedzielnych spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Ofertę bukmacherską serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na każdy mecz można już znaleźć tutaj! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *