Mecz: Ruch Chorzów – GKS Bełchatów w zakładach bukmacherskich!

Trzydziestą czwartą kolejkę zmagań polskiej T-Mobile Ekstraklasy kończy pojedynek Ruchu Chorzów z GKS-em Bełchatów. Co do powiedzenia na temat tego meczu mają eksperci Totolotka, i jakie kursy przygotowali na poszczególne rozstrzygnięcia w nim?

Spotkanie w Chorzowie rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane w Canal+ Sport 2 a także w N-Sport+. Wydaje się, że Ruch gra w tym momencie najlepszą piłkę z pośród wszystkich zespołów grupy spadkowej. Jeśli natomiast chodzi postawę klubu z Bełchatowa jest ona po prostu zatrważająca… Dla gości jest to mecz o życie. Nawet w przypadku zwycięstwa sytuacja Bełchatowa będzie bardzo ciężka, ale nie beznadziejna tak jak to jest teraz. Porażka praktycznie przesądza ich spadek do I ligi. GKS-owi Bełchatów nie można odmówić walki ale w każdym kolejnym spotkaniu jakby czegoś im brakuje. Czy tak samo będzie w pojedynku z Ruchem, który jest przez wszystkich typowany na dużego faworyta do wygranej? Oczywiście nie jest to z góry przesądzone, gdyż nie od dziś wiadomo, że drużyna z nożem na gardle potrafi wyzwolić w sobie dodatkowe pokłady energii. Jednak czy w przypadku GKS-u Bełchatów będzie to oznaczać zdobycie dziś jakichś punktów? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 1,90_____remis: 3,20_____zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 4,25

Typujemy wynik meczu Ruchu Chorzów z GKS-em Bełchatów. Atrakcyjną ofertę bukmacherską  serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na to spotkanie czeka już na Państwa w tym miejscu!  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *