Mecz: Piast Gliwice – Górnik Łęczna, w zakładach bukmacherskich!

Pierwszą kolejkę grupy spadkowej kończy pojedynek Piasta Gliwice z Górnikiem Łęczna. Jak prezentuje się on pod kątem zakładów bukmacherskich?

Mecz ten rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie on transmitowane w N-Sport+. Górnik Łęczna po całkiem udanej jesieni notuje podobny spadek formy co Bełchatów. Beniaminkom jest w tym sezonie ciężko i każdy z nich może pożegnać się w tym sezonie z Ekstraklasą. By tego uniknąć trzeba zacząć wygrywać kolejne spotkania. I wszystko było by w jak najlepszym porządku, gdyby nie fakt, iż dokładnie taki sam cel stawia sobie przed sobą ekipa Piasta Gliwice. Zarówno jedyni i drudzy typowani są przed wszystkich na drużyny, które powinny sobie zapewnić ligowy byt, jednak trzeba to jeszcze potwierdzić na boisku. U obu drużyn można dostrzec kilka plusów w ich grze. Piast ma przede wszystkim Kamila Wilczka, który bryluje w tym przeciętnym zespole i jest prawdziwą gwiazdą Ekstraklasy. Górnik też może się pochwalić kilkoma niezłymi grajkami, na czele z Grzegorzem Boninem czy Tomaszem Nowakiem. Obu zespołom będzie dziś zależało na zwycięstwie, więc możemy się tu spodziewać naprawdę zaciętego boju.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,10______remis: 3,15______zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,60

Zapraszamy do wspólnego typowania meczu Piasta Gliwice z Górnikiem Łęczna. Atrakcyjna oferta bukmacherska Totolotka S.A. na to spotkanie czeka już na Państwa! Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *