Mecz: Legia Warszawa – Lech Poznań, w zakładach bukmacherskich!

Dziś w polskiej Ekstraklasie wielki mecz! To właśnie na to spotkanie szykowaliśmy się przez cały sezon! Zadecyduje on najpewniej o tym, która drużyna, to znaczy, czy Legia Warszawa, czy może Lech Poznań- zdobędzie mistrzostwo Polski! Jak przedstawia się ta rywalizacja pod względem zakładów bukmacherskich?

Spotkanie Legii z Lechem rozpocznie się o godzinie 15:30. Będzie ono transmitowane w TVP 1 i w Canal+ Sport. Poznaniacy będą mieli okazję zrewanżować się Legionistom za niedawną porażkę poniesioną w finale Pucharu Polski. Przypomnijmy, że wtedy Legia zwyciężyła 2:1, ale walka była naprawdę wyrównana, i o zwycięstwie drużyny trenera Henninga Berga zadecydowały naprawdę detale. Piłkarze stołecznego klubu po trzydziestu kolejkach są liderem Ekstraklasy ale nad Lechem mają niewielką przewagę punktową, bo tylko zaledwie jeden malutki punkcik. Po dzisiejszym meczu sytuacja może być więc taka, że będziemy mieli nowego lidera Ekstralkasy, lub też strata drugiego miejsca do pierwszego wyniesie aż cztery punkty, co na sześć kolejek przed końcem sezonu może się okazać stratą zbyt wielką stratą do odrobienia. Jednak po prawdzie to Lech będzie musiał zaatakować. Legię urządza tu remis, choć z drugiej strony, to najrzadziej remisujący klub w tym sezonie. Kolejorz jest jednak tym remisującym najczęściej. Lech dodatkowo przegrał najmniej spotkań, aż dwa razy mniej od Legii, której ta niechlubna sztuka przytrafiła się już aż osiem razy, więc może nie stoi na aż tak bardzo straconej pozycji! A jak uważają nasi typerzy, i jakie wydarzenia z tego hitowego meczu zawarli na swych kuponach bukmacherskich w naszym serwisie?

zwycięstwo Legii Warszawa: 2,25_______remis: 3,10_______zwycięstwo Lecha Poznań: 3,35

Zapraszamy do wspólnego typowania meczu Legii Warszawa z Lechem. Spotkanie to można typować w Totolotku już teraz! Nasza oferta bukmacherska na ten mecz jest dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *