I liga w zakładach bukmacherskich

W Pierwszej lidze piłkarskiej czekają nas w sobotę cztery pojedynki. To już prawie koniec sezonu, więc będzie decydować się w nich naprawdę sporo. Jak każdy z sobotnich meczów widzą eksperci Totolotka, i jakie kursy przygotowali w swojej ofercie bukmacherskiej?

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu, Stomil Olsztyn zmierzy się z Dolcanem Ząbki. Obie drużyny przez cały czas utrzymują się w górnej części tabeli, co może stanowić pewne zakrocznie, szczególnie jeśli chodzi o ekipę gospodarzy. Stomil przez ekspertów był typowany nawet do spadku. Tymczasem ekipa z Olsztyna udowadnia, że przy odpowiednim zaangażowaniu w grę- można ugrać naprawdę wiele. Nie mniej to właśnie Dolcan jest faworytem do wygranej dzisiejszym meczu. Czy właśnie tak będzie? Początek tego meczu zaplanowano na godzinie 17:00.

zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 2,75______remis: 3,10______zwycięstwo Dolcanu Ząbki: 2,40

Również o godzinie 17:00 czeka nas pojedynek GKS-u Katowice z Sandecją Nowy Sącz. Jedno tym meczu jest pewne- nie padnie tu wynik remisowy! Oba zespoły włącznie we wszystkich swoich spotkaniach w tym sezonie I ligi, czyli w ponad 60-ciu osiągnęły taki rezultat tylko jedenaście razy, z czego GKS Katowice tylko trzy razy u siebie i Sandecja też trzy razy na obcych boiskach. A więc wygląda na to, że doczekamy się dziś zwycięstwa jednej lub drugiej z ekip. W opinii ekspertów większe szanse na to mają gospodarze, ale po prawdzie obydwa zespoły są w ostatnim czasie pod formą, więc żaden wynik w tym spotkaniu nie będzie tak naprawdę niespodzianką.

zwycięstwo GKS Katowice: 1,85_____remis: 3,25_____zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 3,80

O godzinie 17:00 zagrają ze sobą również Olipmia Grudziądz i GKS Tychy. Porażka zespołu gości niemal przesądzi ich spadek do II ligi. Osiągnięcie zwycięstwa pozwoli podtrzymać im wiarę, że można się jednak obronić przed degradacją, ale i tak będzie to bardzo ale to bardzo trudne zadanie. Natomiast Olimpia Grudziądz znajduje się w górnej połówce tabeli. Nie ma już co prawda szans na awans, jednak brak jak zwycięstwa będzie odbierany przez wszystkich jako spora niespodzianka. Czy taka ma prawo się zdarzyć ze słabym GKS Tychy? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,00______remis: 3,20______zwycięstwo GKS-u Tychy: 3,40

Na koniec mecz: Chrobry Głogów – Arka Gdynia. Będzie on rozgrywany- jakże by inaczej- o godzinie 17:00. Bukmacherzy za faworyta uważają zespół gospodarzy, ale to Arkowcy mają zdecydowanie lepszy skład i większe ambicje, które będzie trzeba jednak odłożyć na kolejny sezon, bo ten znów trzeba zaliczyć do kategorii tych nieudanych. Jednak Chrobry wydaje się zespołem jak najbardziej do pokonania. Czy właśnie tak będzie i Arka wróci na Pomorze z trzema punktami w kieszeni?

zwycięstwo Chrobrego Głogów: 2,20______remis: 3,10______zwycięstwo Arki Gdynia: 3,05

Oferta bukmacherska Totolotka są na każdy dzisiejszy mecz czeka już na Państwa w tym miejscu! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z niej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *