Grany piątek w polskiej Ekstraklasie!

W piątek rusza dodatkowa runda naszej T-Mobile Ekstraklasy. Będziemy świadkami siedmiu dodatkowych kolejek ligowych. Oto jakie zespoły przystąpią do rywalizacji w piątkowe popołudnie i wieczór.

I tak oto w piątek w grupie spadkowej- Korona Kielce zmierzy się z Ruchem Chorzów. Początek tego spotkania o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany w N-Sport+ oraz w Canal+ Family. Korona to obok Piasta- najlepsza drużyna grupy spadkowej. Jednak o ile Piastunki doczłapały do tego miejsca dopiero na koniec sezonu zasadniczego, o tyle gospodarze niemal do końca walczyli o grupę mistrzowską, i byli szalenie blisko by ten cel osiągnąć. Nie udało się, ale nie brak wrażenia, że to najbardziej solidna drużyna z dolnej części tabeli. A jeśli tak, to nie powinna mieć Większych problemów z pokonaniem słabiutkiego Ruchu Chorzów. Ruch, którego jedynym kapitałem jest obecnie będący w bardzo dobrej formie Grzegorz Kuświk. Czy poprowadzi on Niebieskich do nieoczekiwanego triumfu w Kielcach?

zwycięstwo Korony Kielce: 2,15_______remis: 3,15_______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,45

W Grupie mistrzowskiej w pierwszym meczu finałowej części sezonu w T-Mobile Ekstraklasie- Jagiellonia Białystok zmierzy się ze Śląskiem. Jagiellonia zasadniczą część sezonu zakończyła na trzeciej pozycji w tabeli, Śląsk był czwarty. Po podziale punktów oba kluby dzielą zaledwie dwa punkty. Michał Probierz zapowiedział, że jego zespół gra o mistrzostwo Polski, a jeśli tak, to trzeba wygrywać mecze niezależnie od klasy rywala. Tym bardziej, że Śląsk wydaje się raczej jednym ze słabszych zespołów grupy mistrzowskiej. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę to, co prezentował w całej rundzie wiosennej. Goście na pewno nie podzielają tej opinii i zrobią wszystko, by pokazać, że nie jest ona zgodna z rzeczywistym stanem rzeczy. Śląsk też ma szansę na mistrzostwo Polski, a już na pewno na europejskie puchary. Więc dopóki piłka w grze! Początek meczu Jagielloni ze Śląskiem zaplanowano na godzinę 20:30. Pojedynek ten będzie można zobaczyć w Canal+ Sport.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,50____remis: 3,05____zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,90

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy! Pełną ofertę bukmacherską Totolotka S.A. na piątkowe mecze można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *