Grany piątek w ligach europejskich!

W najsilniejszych ligach starego Kontynentu zostaną dziś rozegrane dwa mecze! Nudno nie będzie gdyż wystąpią w nich zespoły, które jeszcze niedawno grały w Lidze Mistrzów, i mają na to szansę także w tym sezonie.

Jeśli jednak Olympique Marsylia marzy jeszcze o występach w tych rozgrywkach, musi szybko wziąć się garść. Który to już w kolei kryzys tego zespołu… W całej piłkarskiej Europie nie ma drugiej drużyny grającej takimi zrywami i tak bardzo nierówno. Cztery porażki z rzędu bardzo źle świadczą o gościach. Kolejna strata punktów będzie skutkowała tym, że Olympique będzie mogła liczyć tylko na Ligę Europy, a niewykluczone, że i w tych rozgrywkach będzie musiała obejść się smakiem. Marsylczycy mają dziś to szczęście, że ich rywal- FC Metz nie ma już zbytnio o co walczyć. Musiałby się zdarzyć prawdziwy cud, by gospodarzom udało się utrzymać w Ligue 1. A jak wiadomo na cuda nie warto liczyć… Czy jednak w tym meczu są w stanie zdobyć jakieś punkty i przedłużyć swoje nadzieje na pozostanie w elicie? Mecz pomiędzy FC Metz a Marsylią rozpocznie się o godzinie 20:30.

zwycięstwo FC Metz: 3,80_______remis: 3,55_______zwycięstwo Olympique Marsylii: 1,90

Piętnaście minut później zapraszamy Was na spotkanie hiszpańskiej Primiera Division: Real Sociedad – Levante. David Moyes do tej pory dość dobrze dowodził zespołem dzisiejszych gospodarzy. W ostatnim czasie jednak gra Socieadad daleka jest od ideału. Wygląda na to, że piłkarze tej drużyny zadowolili się miejscem które udało im się osiągnąć po około dwóch trzecich sezonu. Dotarło do nich, że na nic więcej nie mogą w tym roku nie mogą już liczyć, więc spoczęli na laurach. Ostatnie zwycięstwo Real Sociedad odniósł 22 marca, a więc relatywnie dawno. Czy w końcówce Primiera Diviosion zdobędzie się jeszcze na zryw, i będzie w stanie dać radość swoim kibiciom, ogrywając Levante? Goście też już w zasadzie nie mają o co walczyć, więc może nas czekać jeden z najnudniejszych meczów ligi hiszpańskiej w tym sezonie. Z jakim finałem? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Realu Sociedad: 1,90_________remis: 3,30_________zwycięstwo Levante: 4,20

Zapraszamy do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich! Kompletną ofertą bukmacherską Totolotka S.A. na wszystkie dzisiejsze mecze można znaleźć już teraz w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *