Wtorkowe spotkania Primiera Division!

We wtorek zostaną rozegrane trzy spotkania ligi hiszpańskiej. Jak przedstawiają się one pod kątem zakładów bukmacherskich?

I tak FC Barcelona rozpocznie swoją rywalizację z ekipą Getefe o godzinie 20:00. Blaugrana idzie łeb w łeb z Realem Madryt, i nie może pozwolić sobie tu na jakąkolwiek stratę punktów, jednak naprawdę nic nie zapowiada by mogło się wydarzyć coś takiego. Getefe prezentuje się w tym sezonie Primiera Divsion naprawdę dość dobrze jak na swój piłkarski potencjał, ale wygląda na to, że ostatnio spoczęli na laurach. A ponad wszelką wątpliwość- taki klub nie będzie mógł się nigdy równać z taką potęgą jak Barcelona. Każdy inny rezultat niż wysoka wygrana gospodarzy będzie tutaj naprawdę sporą niespodzianką. Czy więc według typerów Totolotka S.A., takowa ma prawo się dzisiaj przydarzyć? Spotkanie Barcelony z Getafe będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo FC Barcelony: 1,06_________remis: 12,00_________zwycięstwo Getafe: 32,00

Teraz mecz w Bilbao, gdzie Athletic walczy o jak najwyższe miejsce, które zagwarantuje tej drużynie prawo startu w Lidze Europy. By je osiągnąć, trzeba dziś pokonać rywala, jakim jest Real Sociead. Goście na pewno nie oddadzą łatwo punktów, wszakże nie wygrali w lidze od dwudziestego drugiego marca, i na pewno zechcą przełamać dziś tę kiepską serię. Co na to waleczni Baskowie, i co z tego wyniknie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już wieczorem. Mecz: Athletic Bilbao – Real Sociedad, rozpocznie się o godzinie 22:00. Będzie on transmitowany również w Canal+ Sport.

zwycięstwo Athletic Bilbao: 1,72______remis: 3,60______zwycięstwo Realu Sociedad: 4,95

O tej samej godzinie rozpocznie się rywalizacja Levante z Cordobą. Wygląda na to, że cudu nie będzie, i Cordoba zleci z hukiem do Segunda Division. W historii Primiera Diviosion zdarzyły się już cudowne ocalenia, jednak z pustego i Salomon nie naleje. Levante nie jest co prawda ligowym mocarzem, ale ma wszelkie argumenty, by odnieść zwycięstwo. Rzadko możemy powiedzieć, że ten zespół jest faworytem meczu ligowego, ale właśnie dzisiaj tak jest. Jest do dla tego klubu na pewno bardzo nietypowa sytuacja. Czy więc Levante będzie potrafiło udźwignąć to brzemie i dać swym sympatykom, oraz nam- typerom, odrobinę radości w postaci zwycięstwa?

zwycięstwo Levante: 1,95____________remis: 3,25____________zwycięstwo Cordoby: 4,15

Serwis bukmacherskie Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań hiszpańskiej Primiera Division. Zakłady można zawierać już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *