Typujemy wtorkowe spotkania ligowe w Europie

Dziś w piłkarskiej Europie nie tylko mecze ligi hiszpańskiej. Czekają nas również mecze ligowe w innych krajach. Co więc też takiego ciekawego do typowania czeka nas jeszcze we wtorek?

I tak o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie angielskiej Premier League: Hull City – Liverpool. Będzie ono transmitowane w Canal+ Family. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa są The Reds, którzy walczą jeszcze o jak najwyższe miejsce w lidze, dające prawo startu co najmniej w Lidze Europy. Tygrysy z Hull też moją swój cel. Walczą o pozostanie w Premier League. Na razie mają jeden punkt przewagi nad strefą spadkową, a więc naprawdę niewiele, ale do końca sezonu również już niewiele spotkań, i mimo wszystko ich kampania może się zakończyć sukcesem. W każdym razie na pewno nie odpuszczą dziś Brendanowi Rogersowi i spółce. Dlatego możemy się dziś spodziewać dobrego pojedynku.

zwycięstwo Hull City: 3,90___________remis: 3,25___________zwycięstwo Liverpoolu: 1,95

Teraz włoska Serie A  i stracie Udinese z Interem Mediolan. Mimo nienajlepszej formy gości, to właśnie zespołowi Nerro Azzurrich przyznaje się w tym meczu więcej szans na wygraną w tym pojedynku. Czy jednak słusznie? Udinese to przecież naprawdę solidny zespół. Wydaje się, że bardzo niedoceniany przez innych, a przecież W ostatniej kolejce ligowej udało im się wygrać z AC Milan. Teraz więc kolej na Inter? Wbrew wszelkim pozorom naprawdę nie jest to niewykluczone. Antonio di Natale już się o to postara! Mecz Unidesne z Interem Mediolan rozpocznie się  o godzinie 20:35. Na transmisję z tego widowiska zapraszamy do N-Sport+.

zwycięstwo Udinese: 3,25_________remis: 3,20_________zwycięstwo Interu Mediolan: 2,15

I jeszcze francuska Ligue 1, gdzie spotkają się PSG i FC Metz. Tym razem obędzie się niestety bez transmisji w polskiej telewizji. Każdy inny wynik niż pewna wygrana Paryżan byłby w tym meczu wielką niespodzianką. Sęk (dla gości) jednak w tym, że PSG nie lubi sprawiać niespodzianek. Jeśli gospodarze zagrają na swym optymalnym poziomie- nie będą mieli większych szans z rozłożeniem dzisiejszego rywala na deski i spokojnym wypunktowaniem go. Zważywszy na formę gości, dodatkowo wydaje się, że można tego dokonać naprawdę minimalnym nakładem sił. A jakiego zdania są nasi typerzy? Mecz w Paryżu rozpocznie się o godzinie 21:00

zwycięstwo PSG: 1,14_____________remis: 7,25_____________zwycięstwo FC Metz: 16,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wtorkowych spotkań piłkarskich! Nasza pełna oferta kursowa na dzisiejszy dzień jest już dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *