Typujemy wtorkowe spotkania Ligi Mistrzów!

W Champions League dziś pierwsze mecze ćwierćfinałowe. Szalenie ciekawie powinno być w nich szczególnie w derbach Madrytu, ale to nie znaczy, że w Turynie będzie nudno. Czego możemy się więc spodziewać po dzisiejszych spotkań?

I tak Atletico Madryt podejmuje Real Madryt. Według ekspertów bukmacherskich nie ma zdecydowanego faworyta tego meczu. Pamiętamy wszakże wszystkie ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami. Wszystkie one stały na niesamowicie wysokim poziomie. W każdym z nich mieliśmy ogromne emocje, dramaturgię, sporą ilość bramek, po prostu wszystko co najlepsze. Nie inaczej powinno być dziś na Estadio Vicente Calderon. Warto zauważyć też dwa fakty. Dotychczas w tej rywalizacji lepiej prezentuje się Atletico. Los Colchoneros pokonali Królewskich w ostatnim meczu ligowym pomiędzy tymi drużynami aż 4:0. Jednak jeśli chodzi o mecze pucharowe, palmę pierwszeństwa należy przyznać już Realowi. Wystarczy tylko wspomnieć ostatni finał Ligi Mistrzów, zakończonego wygraną Realu 4:1. Jak będzie więc dzisiaj? Transmisja meczu pomiędzy Atletico Madryt, a Realem odbędzie się w Canal+ Sport. Oczywiście o godzinie 20:45.

zwycięstwo Atletico Madryt: 2,75_______remis: 3,10_______zwycięstwo Realu Madryt: 2,65

W drugim dzisiejszym meczu Juventus Turyn zagra z AS Monaco. Stara Dama jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu, ale warto przypomnieć, że w podobnym tonie mówiło się o ich pojedynku z Arsnealem Londyn, a tym czasem Kaninierzy doznali sromotnej porażki 1:3,  i praktycznie przesądziło o wyeliminowaniu Anglików z tych rozgrywek. Niech ten fakt będzie dla Włochów przestrogą. Jeśli jednak Juvenstus zagra z pełni skoncentrowany, nie powinien mieć problemów z odniesieniem wygranej. Nie spodziewamy się tutaj sporej ilości bramek. Wszyscy wiemy z czego słynie Monaco w tym sezonie- zdecydowanie z żelaznej defensywy, ale sami również nie strzelają zbyt wielu bramek. Juventus też nie gra jakoś strasznie ofensywnie, więc nie spodziewamy się dziś gradu bramek. A może jednak?

zwycięstwo Juventusu Turyn: 1,48_______remis: 3,80_______zwycięstwo AS Monaco: 7,50

Typujemy spotkania Ligi Mistrzów wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Naszą atrakcyjną ofertę kursową na te rozgrywki można znaleźć na stronie internetowej już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *