Typujemy turniej tenisowy WTA Katowice Open!

Od poniedziałku rusza turniej tenisowy WTA Katowice Open. Zobaczymy w nim kilkanaście tenisistek ze światowej czołówki w tym oczywiście naszą Agnieszkę Radwańską. Totolotek S.A. jest jednym ze sponsorów tego turnieju. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was naprawdę atrakcyjną ofertę bukmacherską na te rozgrywki.

Przede wszystkim kwestia zwycięstwa. Faworytem ekspertów bukmacherskich Totolotka do zwycięstwa w całym turnieju jest wspomniana już Agnieszka Radwańska. Kurs na zwycięstwo polki to 2,20. Wysoko stoją też akcje Camili Giorgi (3,50) czy Alizé Cornet (4,00). Według nas w końcowym triumfie powinna się liczyć jeszcze Kaia Kanepi (6,00). Turnieje tenisowe, a przede wszystkim turnieje żeńskie, mają jednak to do siebie, że zwykle objawi się w nich jakaś  teoretycznie gorsza zawodniczka, która zajdzie naprawdę wysoko, lub wręcz wygra całą zabawę. Może czarnym koniem Katowickiego turnieju okaże się na przykład Urszula Radwańska (20,00)?

W Totolotku można też zawierać zakłady na to, które z zawodniczek zajmą miejsca 1-2, i 1-4, oczywiście po odpowiednio mniejszych kursach. Głównymi faworytkami do zajęcia tych pozycji są oczywiście cztery wymienione zawodniczki.

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania turnieju tenisowego WTA Katowice Open. Naszą ofertę bukmacherską na zakłady, które opisaliśmy powyżej można znaleźć już teraz w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *