Typujemy spotkanie: Chelsea Londyn – Manchester United!

Nad meczem pomiędzy Chelsea a Manchesterem United trzeba się pochylić osobno. To od lat jedne z najbardziej emocjonujących widowisk zarówno w Anglii, jak i w całej Europie. Jak prezentuje się najbliższe z nich, i czego możemy się po nim spodziewać w kontekście zakładów bukmacherskich?

Na sześć kolejek przed końcem ligi czerwone diabły mają osiem punktów straty do The Blues, tylko wygrana w Londynie może zbliżyć United do lidera i przywrócić nadzieje o zdobyciu mistrzostwa. Obie drużyny imponują ostatnio formą, szykują się wielkie emocję! Nie dziwi jednak fakt, że faworytem pojedynku jest ekipa Jose Mourinho. Chelsea jest liderem Premier League. Do zwycięstwa w lidze zaledwie kilka kroków. Gospodarze mogą tym meczem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, a więc przybliżyć się do tytułu, a także pozbawić już całkowicie szans na niego Czerwone Diabły, dla których to i tak rewelacyjny sezon, jeśli wziąć pod uwagę, to co działo się z nimi w ostatnich sezonach. Louis van Gaal zdołał poukładać wszystkie klocki w Manchesterze na tyle, że na chwilę obecną ich powrót do Ligi Mistrzów wydaje się niemal pewny. Ale czy słynny Holender zdoła podołać najnowszemu zadaniu, jakim jest pokonanie Chelsea w ich świątyni futbolu? Jedno w tym meczu jest pewne- nudno nie będzie! Ale taki już jest ten cudowny urok angielskiej Premier League! Spotkanie: Chelsea Londyn – Manchester United, rozpocznie się o godzinie 18:30. Będzie ono transmitowane w Canal+ Family.

zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,97____remis: 3,20____zwycięstwo Manchesteru United: 3,80

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu: Chelsea Londyn – Manchester United. Można tego dokonać już teraz na naszej stronie internetowej. Atrakcyjna oferta bukmacherska na to spotkanie czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *