Typujemy spotkania Euroligi!

W koszykarskiej Eurolidze czekają nas dzisiaj kolejne spotkania fazy ćwierćfinałowej. Kto z kim w niej się zmierzy, i czego ciekawego możemy się spodziewać w tej rywalizacji pod kątem zakładów bukmacherskich?

I tak w pierwszym meczu, rozgrywanym o godzinie 19:00 Olympiakos Pireus spotka się z Regal Barceloną. W rywalizacji do trzech zwycięstw jest na razie remis 1:1. Greckiemu zespołowi udało się nieoczekiwanie zwyciężyć na wyjeździe i doprowadzić do remisu. To musiało podziałać na nich naprawdę mobilizująco. Teraz faworytem do zwycięstwa w meczu jest Olympiakos, i w żadnym razie nie może to dziwić. Gospodarze przystąpią do meczu z Barceloną naprawdę bardzo umotywowani, i jeśli zagrają w nimi tak jak ostatnio, wygrana będzie na wyciągnięcie dłoni. Barcelona ma dokładnie taki sam cel, a więc szykuje się nam naprawdę dobra rywalizacja! Pojedynek Olympiakosu z Barceloną będzie może można zobaczyć w Canal+ Family.

zwycięstwo Olympiakosu Pireus: 1,75___remis: 12,00___zwycięstwo Regal Barcelony: 2,20

W drugim meczu Efes Pilsen Stambuł podejmie we własnej hali Real Madryt. Tu sprawa jest znacznie prostsza. Królewscy pewnym krokiem zmierzają do final four Euroligi. W rywalizacji do trzech zwycięstw Real Madryt prowadzi już 2:0. To naprawdę spory kapitał, zwarzywszy nawet na fakt, że następne dwa mecze przyjdzie im zagrać na wyjeździe. Taki zespół nie kalkuluje, tylko zawsze gra o zwycięstwo. A jeśli tak, to bardzo możliwe jest dziś trzecie pewne zwycięstwo zespołu z Madrytu. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 21:00.

zwycięstwo Efes Pilsen Stambuł: 2,70_____remis: 12,75_____zwycięstwo Realu Madryt: 1,50

Zapraszamy do wspólnego typowania Euroligi. Oferta bukmacherska serwisu Bukmacherskiego Totolotek S.A. na te rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *