Typujemy sobotnie mecze polskiej Ekstraklasy!

Dziś w polskiej T-Mobile Ekstraklasie odbędą się trzy mecze. Największe emocje, także te bukmacherskie, wzbudza pojedynek Lechii Gdańsk z Legią Warszawa. A co jeszcze ciekawego czeka nas w ten dzień?

Wspomniane spotkanie: Lechia Gdańsk – Legia, Warszawa, rozpocznie się dziś o godzinie 15:30. Będzie ono transmitowane w Canal+ Sport. Gospodarze w ostatniej kolejce doznali pierwszej porażki w tym roku, przegrywając wyjazdowy mecz z Cracovią 2:3. Lechia w chwili obecnej zajmuje ósme miejsce w tabeli, a więc gwarantujące grę w grupie mistrzowskiej, ale to wszystko w dalszym ciągu wisi na włosku. Trzeba jednak uczciwe przyznać, że grupa mistrzowska bez klubu z Gdańska była by po prostu mniej atrakcyjna i nudniejsza. Czy w sobotę poradzi sobie z mistrzem Polski i liderem Ekstraklasy Legią Warszawa? Z Gdańska wojskowi rzadko wywozili komplet punktów. Dodatkowym atutem gospodarzy jest fakt, iż nie stracili oni na wiosnę jeszcze bramki u siebie, jak i wielotysięczna publiczność, która zasiądzie dziś na trybunach. Czy to wszystko podziała na Legionistów s sposób negatywny?

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 3,00_______remis: 3,10_______zwycięstwo Legii Warszawa: 2,40

W drugim dzisiejszym meczu Piast Gliwice zagra ze Śląskiem Wrocław. To niesamowite, że posiadając tak duży piłkarski potencjał, braci Paixao w składzie, i jeszcze kilka różnych atutów w rękach- Śląsk pozostaje jedną drużyną w Ekstraklasie, której nie udało się jeszcze odnieść zwycięstwa na wiosnę. Przerwać ma to dzisiejszy pojedynek z Piastem Gliwice. Jednak na pewno nie będzie to takie proste. Piast prezentuje się słabo, ale warto zauważyć, że nie doznał porażki ze Śląskiem w czterech ostatnich spotkaniach tych ekip. Natomiast, goście są już od pięciu meczów w delegacjach bez porażki. Jednak ostatnie zwycięstwo przydarzyło im się jeszcze w grudniu 2014. A jak będzie dzisiaj? Mecz w Gliwicach rozpocznie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 3,10______remis: 3,10______zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,40

W ostatnim dzisiejszym meczu- Pogoń Szczecin podejmuje Jagiellonię Białystok. Będzie on również transmitowany w Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 20:30. Portowcy są już z nowym trenerem. Jana Kociana zluzował na tym stanowisku Czesław Michniewicz. Znany jest on z dobrych debiutów. Czy więc poprowadzi dziś Pogoń do zwycięstwa w meczu z silną przecież Jagiellonią? Jeśli tylko gościom uda się znaleźć skuteczny sposób na Marcina Robaka (7 bramek w ostatnich siedmiu spotkaniach), to może być z tym spory problem. Robaczek to w tej chwili jedyna gwiazda w słabiutkiej drużynie, za jaką w tym momencie uznawana jest Pogoń. A więc Panie Czesławie- do dzieła!

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,50____remis: 3,10____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,85

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań Ekstraklasy. Atrakcyjna oferta bukmacherska serwisu Totolotek S.A. na każdy dzisiejszy mecz czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *