Typujemy sobotnie mecze Ekstraklasy!

Sobota w polskiej T-Mobile Ekstraklasie zapowiada się naprawdę interesująco. Zostaną rozegrane trzy mecze w ramach XXVIII kolejki ligowej. Jak prezentują się one w kontekście zakładów bukmacherskich?

O godzinie 15:30 zapraszamy na pojedynek: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk. Będzie on transmitowany w Canal+ Sport. Gospodarze nadal nie mogą odnaleźć swojego rytmu z jesieni. Grupa Mistrzowska w prawdzie jest już pewna, ale jeśli nie potrafi się wygrać meczu, to takiej drużyny nie można traktować zbyt poważnie… A jak właśnie jest w przypadku ekipy Tadeusza  Pawłowskiego. Z drugiej strony gospodarze dzisiejszego meczu zawsze radzili sobie dobrze z Lechią w meczach u siebie. Czy potwierdzą te statystyki i dziś, i zdołają odnieść pierwsze wiosenne zwycięstwo? Łatwo nie będzie, gdyż Lechia w obecnej formie, to kandydat nawet do zajęcia miejsca na podium. W takim razie czego możemy się spodziewać po tym meczu? Na pewno dobrego widowiska, do typowania którego zapraszamy już teraz!

zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,55_______remis: 3,00_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,90

Już o 18:00 zagrają ze sobą Jagiellonia Białystok i Piast Gliwice. Wszystko w tym meczu przemawia na korzyść gospodarzy. Piast nie zachwyca formą. Jaga również nie aż tak bardo, ale to drużyna pełną gębą, z o wiele bardziej wyrazistymi postaciami w drużynie niż zespół dzisiejszych gości. Wydaje się, że sam Kamil Wilczek to trochę za mało, by móc skutecznie rozmontować defensywę Żubrów. Defensywę nie najmocniejszą, co udowadnia w ostatnich spotkaniach, ale na Piasta i taka powinna wystarczyć. Spotkanie Jagielloni z Piastem będzie transmitowane na kanale N-Sport+

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,10_____remis: 3,20_____zwycięstwo Piasta Gliwice: 3,55

W trzecim dzisiejszym meczu w Ekstraklasie Cracovia zmierzy się z Pogonią Szczecin. Efekt nowej miotły zadziałał, i Portowcy tydzień temu łatwo wygrali z Jagiellonią. Teraz przyjdzie im się jednak potykać na wyjeździe Cracovią, a że nie ma tam łatwo, przekonała się o tym między innymi Lechia Gdańsk, czy Lech Poznań, czy właśnie Jaga, a więc drużyny w komplecie z ligowego topu. W ogóle, jeśli by spojrzeć na obecny rok kalendarzowy, (jeśli chodzi przynamniej o ligę, blamaż z Błękitnymi to zupełnie inna bajka) stadion przy ulicy Kałuży jawi nam się jako prawdziwa twierdza. Natomiast Pogoń udowadnia, że to drużyna wybitnie nie wyjazdowa. A więc? Pojedynek z Krakowie rozpocznie się o godzinie 20:30, i będzie transmitowany w Canal+ Family.

zwycięstwo Cracovii: 2,45_________remis: 3,00_________zwycięstwo Pogoni Szczecin: 3,00

Zapraszamy do wspólnego typowania Ekstraklasy. Można to zrobić już teraz. Atrakcyjna oferta bukmacherska serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *