Typujemy piątkowe mecze Ekstraklasy!

Dzisiaj w polskiej Ekstraklasie dwa spotkania. Ciekawie powinno być zwłaszcza w Bielsku-Białej, gdzie zmierzą się z sobą Podbeskidzie z Wisłą. W drugim piątkowym meczu powinno być jednak też ciekawie!

Najpierw będziemy zatem w Kielcach, na meczu Korony z Ruchem. Gospodarze, to obok rewelacyjnego Zawiszy Bydgoszcz jedna z największych rewelacji tegorocznej wiosny w Ekstraklasie. Zespół w roku 2015 nie doznał jeszcze porażki, a potrafił zremisować między innymi z Lechem, i to w Poznaniu, czy wygrać również na wyjeździe z Jagiellonią. Wydaja się, że grupa Mistrzowska jest na wyciągnięcie ręki. Tylko co na to Niebiescy, którzy ostatnio nie zachwycają, ale w swych szeregach mają rewelacyjnego Grzegorza Kuświka, który strzela bramkę za bramką. Pewnie zechce ukłuć dziś i zespół z Kielc. Szykuje się więc dziś- mamy nadzieję- całkiem niezły pojedynek. Spotkanie: Korona Kielce – Ruch Chorzów, rozpocznie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowane w Canal+ Family, oraz z N-Sport+.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,35_______remis: 3,10_______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,05

Wieczorem o godzinie 20:30 zapraszamy na drugi dzisiejszy mecz, a więc wspomniany już pojedynek Podbeskidzia z Wisłą. W pierwszym meczu pomiędzy tymi klubami w Krakowie Górą była Wisła, która po naprawdę dobrym i bardzo brawurowym spotkaniu, zdołała pokonać dzisiejszych gospodarzy 3:2. Teraz Podbeskidzie jest mocniejsze i na pewno nie popełni takich głupich błędów jak wtedy. Wisłę można pokonać, a zespół, który rywalizuje o miejsce w najlepszej ósemce, nie przestraszy się tego zespołu, a już na pewno nie w spotkaniu u siebie. A więc, może nie aż 3:2, ale kilka bramek powinniśmy zobaczyć tutaj i dziś. Ile dokładnie? Przekonamy się o tym już niebawem! Na transmisję z Bielska zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,80__remis: 3,00__zwycięstwo Wisły Kraków: 2,65

Zapraszamy Was do wspólnego typowania piątkowych rezultatów spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Atrakcyjna oferta kursowa Totolotka S.A. na dzisiejsze mecze jest już dostępna w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *