Typujemy NBA!

W najbliższą noc kibiców i typerów amerykańskiej NBA czekają trzy spotkania tej ligi. Jak prezentują się one pod kątem zakładów bukmacherskich?

I tak o drugiej w nocy spotkają się ze sobą Cleveland Cavaliers i Miami Heat. To wręcz niebywałe, że zespół z Miami w niecałe dwa lata przeszedł drogę od wicemistrzostwa NBA do klubu, który musi się martwić czy w ogóle uda mu się wystąpić w Play Off. W drużynie nadal jest kilku świetnych zawodników, ale forma już chyba nie ta… Zupełnie co innego można powiedzieć o koszykarzach z Cleveland. Cavaliers zajmują drugie miejsce w swojej konferencji. Mają już pewny udział w fazie pucharowej. Wszystko teraz w ich głowach. Jeśli podejdą poważnie do rywalizacji z Heat, a w swojej hali nie odpuszczają nikomu, to goście nie będą mieli tu czego szukać. Czy jednak starczy im motywacji by odnieść zwycięstwo w niewiele już znaczącym dla nich meczu? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo Cleveland Cavaliers: 1,12_____remis: 17,00_____zwycięstwo Miami Heat: 6,40

Dallas Mavericks walczą zaciekle o jak najwyższe miejsce na koniec rundy zasadniczej. Na razie idzie im to nieźle, ale przez cały czas muszą się pilnować. Zupełnie inaczej niż Houston Rockets, którzy w zasadzie nic już nie muszą. I to może być największym atutem gospodarzy w tym meczu. Czy będą potrafili go wykorzystać? Dallas jest faworytem bukmacherów do wygranej w tym meczu, ale będzie to trzeba jeszcze potwierdzić na parkiecie. Jedno jest pewne- łatwo nie będzie! A więc czeka nas-  miejmy nadzieję- naprawdę dobry mecz, który rozpocznie się o godzinie 2:30.

zwycięstwo Dallas Mavericks: 1,75____remis: 12,00____zwycięstwo Houston Rockets: 2,15

Golden State Warriors to absolutni hegemoni konferencji Zachodniej. Wygląda na to, że nikt i nic nie odbierze im pierwszego miejsca. Na pewno nie Phoenix Suns, które musi się martwić by w ogóle znaleźć się w Play Off. Jak na razie Słońca są poza grą. Jeśli chcą mieć jeszcze jakiekolwiek szansę, muszą zacząć zwyciężać, i liczyć na to, że ich główni rywale zaczną gubić punkty. Tylko czy Phoenix jest w stanie skutecznie powalczyć z Davidem Lee, I spółką i to na wyjeździe? Mecz: Dallas Mavericks – Houston Rockets, rozpocznie się późno bo już nad ranem, o godzinie 4:30.

zwycięstwo Golden State Warriors: 1,12___remis: 16,00___zwycięstwo Phoenix Suns: 6,00

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań NBA. Można to zrobić w Totolotku już teraz. Nasza oferta kursowa na najbliższe mecze jest już dostępna dla Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *