Typujemy mecz: Valencia – Granada!

Spotkanie Valencii z Granadą kończy trzydziestą trzecią kolejkę ligową hiszpańskiej Primiera Divsion. Czego ciekawego możemy się spodziewać w tym meczu pod kątem bukmacherskim?

Spotkanie Valencii z Granadą rozpocznie się o godzinie 20:45. Niestety nie będzie ono transmitowane w polskiej telewizji. Jeśli chodzi o szanse na wygraną, to nie może dziwić, że zdecydowanym faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym pojedynku jest oczywiście Valencia. Nietoperze walczą zaciekle o Ligę Mistrzów. Na razie ta walka idzie im całkiem dobrze, ale ostatnio dostali jakby lekkiej zadyszki, o czym świadczy zaledwie jedno zwycięstwo w czterech ostatnich meczach. Teraz ma być jednak inaczej. Granada zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, na wyjazdach prezentując dodatkowo opłakaną formę. Tylko w jednym takim meczu potrafiła odnieść zwycięstwo, i musiało by się zdarzyć naprawdę prawdziwe trzęsienie ziemi, aby Valencia stała się jej drugą ofiarą. Czy może jednak tak będzie, i goście sprawią w tym meczu wielką niespodziankę? Jak sądzą nasi typrzerzy, i jakie rezultaty typują w tym pojedynku?

zwycięstwo Valencii: 1,32____________remis: 4,70____________zwycięstwo Granady: 9,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu Valencii z Granadą. Nasza oferta bukmacherska na ten pojedynek czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *