Typujemy mecz: Arsenal Londyn – Chelsea Londyn!

Spotkanie Arsenalu z Chelsea będzie decydujące w kontekście walki o mistrzostwo Anglii. Nie brak jednak opinii, że to, kto je zdobędzie- zdążyło się już rozstrzygnąć jakiś czas temu. Czy Arsenal jest w stanie przeszkodzić Chelsea w marszu po mistrzowski tytuł?

The Blues pewnym krokiem zmierzają po mistrzostwo Anglii, i szczerze powiedziawszy, tylko prawdziwy kataklizm mógłby ich pozbawić tego tytułu. Jedyną drużyną która ma szansę pokrzyżować jeszcze plany ekipy Jose Mourinho, jest właśnie Arsenal. Jednak funkcjonuje to naprawdę w bardzo głębokiej teorii. Co do samego meczu, faworytem bukmacherów do zwycięstwa jest Arsenal. Kanonierzy w dziesięciu ostatnich spotkaniach u siebie odnieśli dziewięć zwycięstw, zostawiając w pokonanym polu na przykład Liverpool, z którym wygrali aż 4:1. A Chelsea? Ich gra w ostatnim czasie jest bardzo kunktatorska, ale to już domena wszystkich klubów prowadzonych przez The Special One. Gości w końcówce sezonu dopadła plaga urazów. Niewykluczone, że w meczu z Arsenalem Jose Mourinho nie będzie mieć ani jednego z napastników. Czy to szansa dla Arsenalu, przynajmniej w obronie? Bo to, że mają czym straszyć rywali w ataku- już od dawna nie ulega żadnych wątpliwości. Oczekujemy więc dziś naprawdę dobrego spotkania. Z jakim finałem? Przekonaj się, obstawiając go z nami!

zwycięstwo Arsenalu Londyn: 2,45_____remis: 3,00_____zwycięstwo Chelsea Londyn: 3,00

Dzisiejsze derby Londynu rozpoczną się o godzinie 17:00. Będą one transmitowane w TV w Canal+ Family. Spotkanie to można typować w Totolotku już teraz! Nasza oferta bukmacherska na ten pojedynek jest już dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *