Typujemy derby Mediolanu!

W trzydziestej pierwszej kolejce Serie A, mieliśmy już do czynienia między innymi z rywalizacją Juventusu z Lazio, ale teraz czas na derby Mediolanu, czyli pojedynek Interu z Milanem. Czego ciekawego możemy się spodziewać w tym pojedynku, i prezentuje się on pod względem zakładów bukmacherskich?

W tym sezonie Serie A jeśli chodzi o rywalizację miast- Mediolan przegrywa rywalizację z Genuą, nie mówiąc już o Rzymie. Dla kibiców jednak derby Mediolanu od zawsze mają naprawdę wyjątkowy smak. Na chwilę obecną Oba mediolańskie zespoły są sąsiadami ligowej w tabeli, lecz nie są to wysokie lokaty i z całą pewnością nie mogą zapisać obecnego sezonu do udanych. AC Milan  zajmuje dziewiątą pozycję i nad dziesiątym Interem ma ledwie jeden punkcik przewagi. Który więc zespół osłodzi nieudany sezon swoim kibicom? Doprawdy nie sposób przewidzieć rozstrzygnięcia w tym meczu. Oba zespoły grają zupełny miszmasz. Według ekspertów bukmacherskich zwycięstwa będą dzisiejsi gospodarze, o ile w ogóle można tu mówić, że ktoś jest gospodarzem a ktoś gościem. Z drugiej jednak strony Inter Mediolan u siebie spisuje się naprawdę słabo, ale dokładnie to samo można powiedzieć o wyjazdowych spotkaniach Milanu. Czy więc z tej mizerii wyłoni się prawdziwy włoski gladiator, który poprowadzi swój klub do zwycięstwa w tym meczu? Spotkanie pomiędzy Interem Mediolan a AC Milanem rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w Canal+ Family 2.

zwycięstwo Interu Mediolan: 2,25________remis: 3,25________zwycięstwo AC Milan: 3,10

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich użytkowników do wspólnego typowania derbów Mediolanu. Pełna oferta na ten niedzielny pojedynek znajduje się już na naszej stronie internetowej w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *