Typujemy derby Manchesteru!

Zapraszamy na jedno z najbardziej ekscytujących spotkań na wyspach. Tegoroczne derby Manchesteru, a więc pojedynek United z City zapowiadają się szalenie ciekawie. Jak prezentują się one pod względem zakładów bukmacherskich?

Czerwone diabły wygrały pięć ligowych spotkań z rzędu, i pewnym krokiem zmierzają do miejsca gwarantującego udział w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Trzeba przyznać, że brakowało nam Manchesteru United w tych rozgrywkach. Nie było ich tam przez dwa sezony i wystarczy! Champions League bez MU to już jakby nie to samo. Natomiast Manchester City jeszcze niedawno bił się z Chelsea o mistrzostwo. Jednak kilka porażek, z zespołami klasy Burnley czy Crystal Palace, zepchnęło ich na czwarte miejsce w Premier League, i obecnie muszą się martwić, czy dowiozą to miejsce do końca. Nie będzie to łatwe, tym bardziej, że kilka innych zespołów naprawdę mocno naciska. Wygląda jednak na to, że bezpośrednim rywalem The Citzens do miejsca na podium będą właśnie ich dzisiejsi rywale, dlatego dzisiejszy mecz ma naprawdę szczególne znaczenie. Oba zespoły zajmują miejsca odpowiednio trzecie i czwarte miejsce. Zwycięzca derbów Manchesteru będzie mógł się już sposobić do występów w Lidze Mistrzów bez konieczności rozgrywania kwalifikacji. Który z tych dwóch wielkich klubów będzie na podium dzisiejszym meczu? Przekonamy się o tym już niebawem! Na pewno nie będzie nudno! Spodziewamy się dobrej gry, wspaniałych akcji, twardej rywalizacji, bramek dla obu zespołów. Po prostu wszystkiego co tylko najlepsze w angielskim futbolu!

zwycięstwo Manchesteru United: 2,62___remis: 3,20___zwycięstwo Manchesteru City: 2,60

Derby Manchesteru rozpoczną się o godzinie 17:00. Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+ Family. Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania tego pojedynku. Można to już zrobić za pośrednictwem naszej strony internetowej. Pełna oferta kursowa na ten mecz jest już dostępna i czeka już na Was w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *