Środowe mecze Primiera Division w Totolotku

Dziś kontynuujemy wspólną zabawę z Primiera Division. Zapraszamy Was na cztery spotkania, które oczywiście już teraz można typować w Totolotku!

I tak pierwszy dzisiejszy mecz, to: Deportivo la Coruna – Cordoba. Obie drużyny prezentują się bardzo przeciętnie, ale El Depor ciuła jednak punkciki, które w konsekwencji- ma nadzieję- pozwolą jej zostać w elicie. Tego samego nie można powiedzieć o Cordobie. Goście tkwią na samym dnie Primiera Divson. Są już właściwie jedną nogą w Segunda Divsion. Jeśli nie uda im się zdobyć dziś jakichś punktów, ich spadek będzie niemal przesądzony. Cordoba na pewno nie zrezygnuje z walki w tym meczu, tylko czy ma na tyle piłkarskich argumentów, by była to walka skuteczna? Początek rywalizacji Deportivo z Cordobą o godzinie 20:00.

zwycięstwo Deportivo la Coruna: 1,76_______remis: 3,35_______zwycięstwo Cordoby: 4,90

Blaugrana bije się z Realem o mistrzostwo Hiszpanii. A skoro tak, to takie mecze jak dzisiejszy z Almerią trzeba wygrać bez większych problemów. I wszystko wskazuje na to, że właśnie tak będzie. Bukmacherzy również są o tym przekonani. Eksperci Totolotka również nie przewidują w tym pojedynku niespodzianki. A jakie jest Wasze zdanie? Mecz Barcelony z Almerią będzie transmitowany w Canal+ sport. Rozpocznie się on o godzinie 20:00.

zwycięstwo FC Barcelony: 1,05_________remis: 12,00_________zwycięstwo Almerii: 34,00

Już o 22:00 rozpocznie się rywalizacja Granady z Celtą Vigo. Zespół gości nie jest wcale złą drużyną. Celta ma jednak ten problem, że w Primiera Division jest co najmniej osiem zespołów od niej lepszych. A jeśli tak, to trzeba się skoncentrować na zapewnieniu sobie bezpiecznego miejsca w środku stawki. Granada wydaje się zespołem jak najbardziej do pokonania, szczególnie że nie wiadomo, czy zdążyła się ona już otrząsnąć ze srogiego lania z Realem Madryt (1:9). Tak czy inaczej, to właśnie Celta Vigo jest uznawana za faworyta do zwycięstwa w tym pojedynku.

zwycięstwo Granady: 3,15___________remis: 3,05___________zwycięstwo Celty Vigo: 2,30

I na koniec mecz: Rayo Vallecano – Real Madryt. Jego początek również o godzinie 22:00. Na transmisję na żywo z tego meczu zapraszamy do Canal+ Sport. Wydaje się, że Królewscy mają również dość łatwego rywala do pokonania. Ekipa Rayo Vallecano nie należy wszakże do ligowych mocarzy. Jeśli wyjdą tylko odpowiednio skoncentrowani, nie powinni mieć problemów z szybkim ustawieniu sobie tego rywala i pokazaniu mu kto tu rządzi. Ostatni wyczyn CR7- pięć bramek w meczu z Granadą budzi szacunek. Portugalczyk zapewne również i dziś będzie chciał coś ustrzelić.

zwycięstwo Rayo Vallecano: 9,00_______remis: 6,00_______zwycięstwo Realu Madryt: 1,26

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań hiszpańskiej Primiera Division. Nasza atrakcyjna oferta na wszystkie dzisiejsze mecze czeka już na Was w tym miejscu!

Komentarz (1)

  1. Michał

    Deportivo la Coruna -Cordoba 1
    FC Barcelona – Almerii 1
    Granada – Celta Vigo 2
    Rayo Vallecano – Real Madryt 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *