Sobotnie mecze polskiej Ekstraklasy w zakładach bukmacherskich!

W sobotę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie czekają nas trzy spotkania. Wszystkie z nich są naprawdę ważne. Każdy z nich może się okazać decydujący w kontekście tego, w której grupie znajdzie się na koniec dana drużyna. Co też więc ciekawego w kontekście bukmacherskim czeka nas dzisiaj?

O godzinie 15:30 zagrają z sobą Pogoń Szczecin i Górnik Zabrze. Obie drużyny walczą o grupę mistrzowską, chociaż wygląda na to, że w przypadku znalezienia się w niej, nie będą one odgrywać w niej istotnej roli. Ale zawsze warto spróbować się w niej znaleźć. Wynik remisowy byłby dla obu tych zespołów wręcz idealnym rezultatem. Żadnej z nich nie podejrzewamy oczywiście o taki minimalizm, jednak porównując potencjał piłkarski obu zespołów, jest on też mniej więcej podobny. Pogoń notuje teraz odrodzenie, ale i Górnik prezentuje całkiem niezłą formę. Może więc najprościej będzie nie zrobić sobie nawzajem krzywdy i podzielić się w tym meczu punktami? Spotkanie Pogoni Szczecin z Górnikiem Zabrze będzie transmitowane w N-Sport+.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,25______remis: 3,10______zwycięstwo Górnika Zabrze: 3,30

Już o 18:00 zapraszamy na pojedynek GKS-u Bełchatów z Jagiellonią Białystok. To jasne, że faworytem do zwycięstwa w tym meczu są goście. Michał Probierz zadeklarował ostatnio, że Jaga walczy o mistrzostwo Polski! Strata do czołowych miejsc w Ekstraklasie jest relatywnie niewielka, po podzieleniu punktów na dwa, zrobi się jeszcze mniejsza, więc to cel naprawdę możliwy do osiągnięcia cel. Tym bardziej, że GKS Bełchatów jest teraz ewidentnie pod formą. Zespół odnosi porażkę za porażką i nic nie zwiastuje poprawy. Z drugiej jednak strony gospodarze nie przegrali w lidze w Jagiellonią już od dwóch lat, i będą chcieli zachować tę serię. Ale jednak kiedy będzie lepszy moment na jej przełamanie, jeśli nie dzisiaj? Transmisja z tego meczu w Canal+ Sport.

Zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 2,65____remis: 3,15____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,65

Na koniec zapraszamy Was na hit kolejki, a więc spotkanie Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław. Będzie ono transmitowane również w Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 20:30. Faworytem ekspertów bukmacherskich do zwycięstwa jest zespół gospodarzy. Lech ma naprawdę dobrą passę spotkań na własnym boisku. Dość powiedzieć, że pod tym względem jest punktowo najlepszy w Polsce. Passa dwunastu spotkań bez porażki na Bułgarskiej również musi robić spore wrażenie. Kolejorz zechce więc dopisać na swe konto kolejne trzy oczka za zwycięstwo. Łatwo nie będzie, gdyż zespół Śląska, to nie piłkarskie ogórki, ale jednak na wiosnę jak najbardziej do pokonania, co udowodniły już zespoły znacznie grosze od Lecha. W tym meczu nie będzie mógł wystąpić Jevtic i Sadajev, ale z całą pewnością jest ich kim zastąpić, i nie odbije się to negatywnie na grze drużyny z Poznania.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,82_______remis: 3,40_______zwycięstwo Śląska Wrocław: 4,40

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników meczów polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Sprawdź ofertę bukmacherską Totolotka S.A., i zagraj z nami już teraz! Znajduje się ona w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *