Regulamin weekendowego konkursu typerskiego na blogu

Regulamin weekendowego konkursu typerskiego serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A., organizowanego na naszym blogu:

1. Wspomniany konkurs polega na wybraniu z naszego artykułu pięciu spotkań z pośród wszystkich zawartych w artykule, i wytypowaniu w nich rezultatu (1, X, 2) w formie komentarzu pod nim. Poprawna forma przykładowego zgłoszenia, branego pod uwagę brzmi:

Podbeskidzie – Wisła 1

Nantes – Marsylia 2

Juventus – Lazio X

Barcelona – Valencia 1

Śląsk – Lechia 2

Inne formy (mecze z podpórką, więcej lub mniej spotkań niż 5, przekręcone nazwy drużyn, spotkania pisane cięgiem, itp.) nie będą brane pod uwagę. Decyzję co do poprawności komentarza pod artykułem podejmuje Administrator konkursu, i jest ona decyzją ostateczną.

2. Nagrodą w naszym konkursie jest 1000 punktów Totolotek Bet Club. Punkty przyznawane są pięciu najlepszym osobom, którym udało się poprawnie wytypować spotkania. Jeśli użytkownicy uzyskali taką samą ilość punktów, o wygranej decyduje kolejność głoszenia.

3. Zgłoszenia zawierające spotkania, które właśnie trwają lub zakończyły się, nie będą brane pod uwagę.

4. Z jednego adresu IP można oddać tylko jedno zgłoszenie. Dopuszczane są  jednak wyjątki. W przypadku stwierdzenia wysłania większej liczy zgłoszeń z jednego adresu IP, sytuacja analizowana jest przez Administratora, a decyzja przez niego podjęta (usunięcie większej ilości zgłoszeń lub zaakceptowanie ich) jest decyzją ostateczną.

5. Zaksięgowanie nagrody odbywa się w kolejnym tygodniu po weekendzie, w którym były rozgrywane dane spotkania. W tym celu użytkownik który jest zwycięzcą, dostaje wiadomość na adres mailowy, który zawarł w zgłoszeniu.  Proszony o weryfikację swych danych w serwisie www.totolotek.pl . Nagroda przyznawana jest w czasie do kilkudziesięciu godzin po odpowiedzeniu na takiego maila.

6. Warunkiem przyznania nagrody jest posiadanie aktywnego konta gracza w serwisie www.totolotek.plGracz będzie uprawniony do otrzymania nagrody, jeśli dokona depozytu (wpłaty) na łączną kwotę minimum 200 zł, i dokona zawarcia minimum trzech zakładów (standardowe lub Live) z kursem min. 2,00, za łączną kwotę stanowiącą równowartość dokonanej wpłaty. W przypadku braku spełnienia tego warunku, nagroda nie może zostać przyznana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *